Стара версія

Кандидат економічних наук, доцент

gelman@znu.edu.ua

Графік консультацій

• Понеділок 10:00-11:00, ауд. 218-а (V)

Дисципліни

• Інформаційні системи і технології в маркетингу
  • Стратегічне управління людськими ресурсам
  • Галузевий маркетинг товарів і послуг
  • Управління підприємницькою та фінансово-економічною діяльністю
  • Інноваційні технології розробки, обґрунтування і прийняття кадрових рішень
  • Технології управління персоналом
  • Управління трудовим потенціалом
  • Системи мотивації та стимулювання трудової діяльності

Біографія

Кандидат економічних наук, доцент, докторант кафедри управління персоналом і маркетингу Запорізького національного університету. Народилася у 1980 році. У 2003 році з відзнакою закінчила Запорізький державний університет зі спеціальності «Економічна кібернетика» та здобула кваліфікацію магістра економіки. У цьому ж році вступила до денної аспірантури Запорізького державного університету.

З 2006 по 2012 рік працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри фінансів та кредиту, заступником декана економічного факультету з навчальної роботи Запорізького національного університету. З 2013 року по сьогоднішній день – доцент кафедри управління персоналом і маркетингу. Кандидатську дисертацію на тему «Фінансове забезпечення вищої освіти в Україні» захистила у 2008 році в Інституті економіки промисловості НАН України.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: людський капітал як фактор зростання та розвитку економіки; соціально-трудові відносини і соціальні наслідки ринкових змін у промисловості.

Автор близько 50 наукових праць, з них 42 наукових публікацій та 8 навчально-методичних, має стажування у Харківському національному економічному університеті на кафедрі управління персоналом і економіки праці (2014 р.) та міжнародне стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному співтоваристві Міхала Балудянського (Словаччина, 2016 р.)

Керує науково-дослідною роботою студентів. Приймає участь зі студентами у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

Нагороджена численними грамотами університетського та обласного рівнів за високі досягнення у науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки, справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Інформація надана економічним факультетом

Гельман Валентина Миколаївна