Стара версія

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління персоналом і маркетингу

Доктор економічних наук, професор

Графік консультацій

• п’ятниця 13:30-14:30, ауд. 218-а (V)

Дисципліни

• Бренд-маркетинг
  • Інноваційний розвиток підприємств
  • Товарна інноваційна політика
  • Мерчендазинг
  • Основи іноваційного бізнесу

Біографія

Кандидат економічних наук, доцент, докторант кафедри управління персоналом і маркетингу Запорізького національного університету.

У 2006 році закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси і банківська справа» та здобув кваліфікацію «Фінансиста».

Кандидат економічних наук з 2011 року. Дисертацію захистив у 2010 році в спеціалізованій вченій раді К 08.804.01 при Класичному приватному університеті.

З 2015 року виконує обов’язки директора бізнес-інкубатору БІ «Запоріжжя».

Наукова робота

Автор понад 250 науково-методичних праць. Займається проблемами управління діяльністю суб’єктів господарювання з метою підвищення їх ефективності і конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Стипендіатор Кабінету Міністрів України, Член-кореспондент Академії місцевого самоврядування.

За плідну науково-дослідну роботу нагороджений численними Всеукраїнськими, Міністерськими, факультетськими, університетськимиграмотами, подяками, сертифікатами і дипломами. Переможець конкурсу Запорізького національного університету «Кращий науковець року-2014» у категорії «Доценти».

Керує науково-дослідною роботою студентів. Приймає участь зі студентами у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах наукових робіт. За підготовку висококваліфікованих спеціалістів має численні грамоти і сертифікати університетського рівня.

Інформація надана економічним факультетом

Череп Олександр Григорович