Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Малтиз Вікторія Віталіївна

Малтиз Вікторія Віталіївна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління персоналом і маркетингу

Кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

  • Глобальний маркетинг
  • Оптимізація маркетингових рішень
  • Маркетинг ринку праці
  • Теорія і практика кадрової політики держави і організації
  • Управління командами
  • Управління трудовим потенціалом
  • Ринок праці

Біографія

Кандидат економічних наук, доцент кафедри управління персоналом і маркетингу, народилася у 1986 році.

В 2009 році здобула вищу освіту, отримала диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит» та кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності у Запорізькій державній інженерній академії.

З 2010 року асистент кафедри фінансів та кредиту Запорізького національного університету.

У 2011 році закінчила школу педагогічної майстерності.

У грудні 2012 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук із спеціальності 08.00.04 - «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності) на тему «Ефективне використання інтелектуальної власності на підприємствах харчової промисловості».

Має практичний досвід роботи економіста у комерційному банку та головного бухгалтера на підприємстві.

Активно займається науковою та навчально-методичною роботою. Виступила науковим керівником близько 150 наукових публікацій студентів.

Автор близько 20 наукових статей опублікованих у фахових виданнях та понад 10 навчально-методичних видань, серед них: конспекти лекцій, методичні вказівки до виконання практичної та самостійної роботи тощо, за якими навчаються студенти економічних спеціальностей.

Вагомими виданнями є підручник «Економіка підприємства», навчальний посібник «Економіка підприємства», монографію на основі дисертаційних досліджень «Методичні підходи до оцінки інтелектуальної власності промислових підприємств».

Виступала координатором міжнародних науково-практичних конференцій: V Міжнародної студентської конференції «Інноваційні ідеї молоді в соціально-економічному розвитку України ХХІ століття» та VІІ Міжнародної студентської конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави», які пройшли на високому рівні.

Постійно підвищує свій професійний рівень, у 2013-2014 рр. підвищила кваліфікацію у Дніпропетровській фінансовій державній академії.

У 2013 та 2014  роках за значні  досягнення в науці була двічі нагороджена дипломом «Кращий науковець».

 Крім того має ряд грамот за активну участь в організації і проведенні наукових конференцій.

Наукова робота

Активно займається науковою та навчально-методичною роботою. Виступила науковим керівником близько 200 наукових публікацій студентів.

Автор близько 20 наукових статей опублікованих у фахових виданнях ВАК України та понад 10 навчально-методичних видань.

Малтиз В.В. зробила вагомий внесок в науку та економіку, видано підручник «Економіка підприємства», навчальний посібник «Економіка підприємства», монографію на основі дисертаційних досліджень «Методичні підходи до оцінки інтелектуальної власності промислових підприємств».

Щороку Вікторія Віталіївна приймає участь у круглих столах, міжнародних конференціях, що проходять у різних містах України та за кордоном на яких обговорюються актуальні проблеми економіки та пропонуються шляхи їх вирішення. Крім того, виступала координатором міжнародних науково-практичних конференцій: V Міжнародної студентської конференції «Інноваційні ідеї молоді в соціально-економічному розвитку України ХХІ століття» та VІІ Міжнародної студентської конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави», які пройшли на високому рівні.

Вікторія Віталіївна постійно підвищує свій професійний рівень, закінчила Школу педагогічної майстерності та підвищила кваліфікацію у Дніпропетровській фінансовій державній академії.

У 2014 та 2015 роках за значні досягнення в науці та економіці була нагороджена дипломом «Кращий науковець» та за активну участь у наукових заходах грамотами декана і ректора.

Інформація надана економічним факультетом

Малтиз Вікторія Віталіївна