Головна сторінка / Викладачі / Макаренко Олена Іванівна

Макаренко Олена Іванівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра економічної кібернетики

доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики

Розклад консультацій

• четвер 12:55

Дисципліни

• Теорія ймовірностей та математична статистика (рівень вищої освіти «Бакалавр»)
  • Економетрія (рівень вищої освіти «Бакалавр»)
  • Прогнозування соціально-економічних процесів (рівень вищої освіти «Бакалавр»)

Біографія

У 1999 р. закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Облік і аудит», у 2000 р. закінчила магістратуру та отримала спеціальність «Економічна кібернетика». Із 2000 р. по 2003 р. навчалася в аспірантурі Запорізького державного університету за спеціальністю 08.03.02 – економіко-математичне моделювання. У 2006 р. захистила дисертаційну роботу на тему «Моделювання взаємодії підприємства з активним середовищем» зі спеціальності – економіко-математичне моделювання на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Із 2003 р Макаренко О.І. працює в Запорізькому національному університеті. З 01 листопада 2006 р. – на посаді доцента кафедри економічної кібернетики. Вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики присвоєно 19 лютого 2009 р.

Стажування та підвищення кваліфікації:

1. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 18.11.2019-27.12.2019 Тема: Застосування інноваційних технологій при викладанні дисциплін “Економетрія”, “Прогнозування соціально-економічних процесів” (6 кредитів), довідка №18/27-027 від 24.12.2019 р.

2. Міжнародне стажування на тему «Формування компетентності та розвиток професійно-педагогічної майстерності викладача закладу фахової передвищої та вищої освіти» (Вища Школа Агробізнесу в Ломжі (Польща), (6 кредитів) 10.05.2021-18.06.2021 (сертифікат № WSA 20/06/21 від 18/06/2021).

Наукова робота

Коло наукових інтересів: економіко-математичне моделювання складних економічних систем, економетричні моделі і методи, прогнозування соціально-економічних процесів, аналіз часових рядів, методи когнітивного моделювання в економіці. Досвід роботи, розробки: Макаренко О.І. має понад 130 наукових праць, з них 6 навчальних посібників та 15 методичних видань. Виконує обов’язки заступника голови науково-методичної ради економічного факультету та є головою методичного семінару кафедри економічної кібернетики. Керує науковою роботою студентів, щорічно готує студентів до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Посилання:

Інформація надана економічним факультетом