Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Очеретін Дмитро Валерійович

Очеретін Дмитро Валерійович

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра економічної кібернетики

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри

Графік консультацій

  • П’ятниця 14:30

Дисципліни

  • Інформаційне забезпечення оцінки економічного ризику (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Дослідження операцій 2 (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Комунікаційні технології в соціальних мережах (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Міжнародні маркетингові комунікації (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Маркетинг у глобальній мережі ІНТЕРНЕТ (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Оптимізація збутової діяльності компаній в сучасних умовах (рівень вищої освіти бакалавр)
  • Актуарна математика (рівень вищої освіти магістр)
  • Data Mining (рівень вищої освіти магістр)
  • Комп’ютерні системи бізнес-аналітики (рівень вищої освіти магістр)
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою (рівень вищої освіти магістр)
  • Глобальний маркетинг (рівень вищої освіти магістр)
  • Інформаційне забезпечення в менеджменті (рівень вищої освіти магістр)
  • Маркетингові комунікації в Інтернеті та соціальних мережах (рівень вищої освіти магістр)
  • Статистична інформація та технологія маркетингових досліджень (рівень вищої освіти магістр)

 

Біографія

У 2002 р. закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Економічна кібернетика», отримав диплом магістра економіки з відзнакою. У листопаді 2005 р. закінчив аспірантуру Запорізького національного університету зі спеціальності 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання та почав працювати в Запорізькому національному університеті на посаді викладача кафедри економічної кібернетики, старшого викладача кафедри економічної кібернетики. Із вересня 2015 р. по теперішній час працює на посаді доцента кафедри економічної кібернетики.

Стажування та підвищення кваліфікації:

1. Пройшов підвищення кваліфікації на кафедрі економічної кібернетики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у листопаді-грудні 2014 р., у Празькому інституті підвищення кваліфікації (м. Прага. Чеська Республіка) за програмою «Освітні системи Євросоюзу: перспективи співробітництва та розвитку» у серпні 2016 року.

2. Восени 2018 р. на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus пройшов курс «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» та отримав відповідний сертифікат.

3. У грудні 2019 р. пройшов підвищення кваліфікації на кафедрі економічної кібернетики Київського національного університету імені Вадима Гетьмана.

4. У вересні 2020 року пройшов Міжнародне наукове стажування (Україна – Узбекистан – Латвія) на базі Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) (2,5 кредити ЄКТС (75 годин)) та взяв участь у роботі ІІІ Міжнародного наукового Конгресу Society of Ambient Intelligence 2020.

5. У січні-квітні 2021 року пройшов Міжнародне наукове та педагогічне стажування (Україна – Узбекистан – Латвія) на базі Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) (6 кредитів ЄКТС (180 годин )) та взяв участь у роботі ІVМіжнародного наукового Конгресу Society of Ambient Intelligence 2021.

6. У липні-серпні 2022 р. на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus пройшов курс «Основи аналітики даних (Business Intelligence)» та отримав відповідний сертифікат.

7. У січні-жовтні 2022 року пройшов Міжнародне наукове та педагогічне стажування (Україна – Узбекистан – Латвія – Португалія – Індія) на базі Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) (6 кредитів ЄКТС (180 годин )) та взяв участь у роботі V Міжнародного наукового Конгресу Society of Ambient Intelligence 2022.

8. Підвищення кваліфікації за програмою Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету з теми «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі» з 21 листопада 2022р. по 09 грудня 2022р. в обсязі 2 кредити ЄКТС (Сертифікат про підвищення кваліфікації НПП СС 02125243/97-22 від 12 грудня 2022р.).

9. Підвищення кваліфікації за програмою Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету з теми «Підвищення цифрових компетентностей співробітників ЗНУ» з 23 лютого 2023р. по 16 березня 2023р. в обсязі 2 кредити ЄКТС (Сертифікат про підвищення кваліфікації СС 02125243 /97-23 від 17 березня 2023р.).

10. Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «ФАНДРАЙЗИНГ ТА ОСНОВИ ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД» з 12.06.2023р. по 19.06.2023р. в обсязі 45 годин (1,5кредити ЄКТС) (Сертифікат ES№ 14619 від 19 червня 2023р., м. Люблин (Республіка Польща)).

 

Наукова робота

Коло наукових інтересів: економіко-математичне моделювання соціально-економічних систем, нечітка математика, когнітивне моделювання, аналіз рядів динаміки, використання мови R для статистичних розрахунків. У 2005-2009 рр. брав участь у виконанні науково-дослідної роботи кафедри економічної кібернетики за темами «Дослідження методів нелінійного, дискретного аналізу та нечіткої математики, їх використання в економіко-математичному моделюванні», «Гібридні методи в економіко-математичному моделюванні та теорії прийняття рішень в умовах невизначеності», «Комбіновані підходи до використання ігрових методів та методів нелінійної динаміки в предпрогнозному аналізі та прийнятті рішень». Особистий внесок полягає в застосуванні методів нечіткої математики до ціноутворення у сфері послуг. У 2012 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Моделювання невитратного ціноутворення на підприємствах сфери туристичних послуг» (спеціальність 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці). У складі авторського колективу кафедри економічної кібернетики ЗНУ брав участь у конкурсі Syngenta 2017 Crop Challenge in Analytics. Бере участь у виконанні науково-дослідної роботи кафедри економічної кібернетики «Інтелектуальні методи пошуку субоптимальних розв’язків прикладних дискретних оптимізаційних задач» (2020-2024). Має більше 80 наукових та навчально-методичних публікацій, в тому числі 7 – у виданнях, що мають індекс Scopus, 1 розділ у колективній монографії, 3 статті у закордонних виданнях.

Посилання:

Інформація надана економічним факультетом

Очеретін Дмитро Валерійович