Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Кривко Ірина Миколаївна

Кривко Ірина Миколаївна

ЗНУ Викладачі Історичний факультет Кафедра історії України

кандидат історичних наук, доцентка кафедри історії України, заступниця декана історичного факультету з навчальної роботи

Графік консультацій

Дисципліни

  • Історія України (міжфак).
  • Давня та нова історія України (історичний факультет).
  • Спецкурс «Розмаїття гендерних відносин».
  • Навчальна туристично-екскурсійна практика.

Біографія

Народилася у 1968 р. у м. Запоріжжя. Після закінчення Запорізької середньої школи № 38 у 1986 р. вступила на навчання на історичний факультет Запорізького державного університету, який закінчила у 1991 р.

З серпня по листопад 1991 р. працювала вчителем історії у середній школі № 2 м. Дніпрорудне Запорізької області. З листопада 1991 р. по листопад 1992 р. працювала старшим лаборантом кафедри історії України Запорізького державного університету. З листопада 1992 р. по листопад 1995 р. навчалася в аспірантурі Запорізького державного університету. З листопада 1995 р. працювала асистентом, з лютого 2000 р. – старшим викладачем, з лютого 2002 р. – доцентом кафедри історії України цього ж університету. У 1999 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Земельні громади Південної України (1921–1929 рр.)».

З вересня по грудень 2001 р. – заступниця декана історичного факультету з виховної роботи, з грудня 2001 р. і по тепершній час – заступниця декана історичного факультету з навчальної роботи.

За період роботи неодноразово підвищувала свою кваліфікацію у Дніпропетровському національному університеті, Запорізькому національному технічному університеті, Херсонському державному університеті.

З 2002 р. активно співпрацює зі школами м. Запоріжжя та Запорізької області: Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», гімназія № 6, гімназія № 8, гімназія № 31, гімназія № 107, Малобілозірська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», працюючи з обдарованими учнями та проводячи заняття із спецкурсів.

З 2002 р. є членом журі секції «Історія України» ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України та членом журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (у 2017–2020 рр. – голова журі).

Наукова робота

Сфера наукових інтересів – гендерна історія, маскулинні студії, історія повсякдення, історія освіти.

Інформація надана історичним факультетом

Кривко Ірина Миколаївна