Головна сторінка / Викладачі / Омельченко Андрій Вікторович

Омельченко Андрій Вікторович

ЗНУ Викладачі Факультет історії та міжнародних відносин Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• пн 13:30-15:00
  • Дисципліни

• Вступ до спеціальності та основи наукових досліджень
    • Основи наукових досліджень
    • Еволюція світового військового мистецтва
    • Теорія міжнародних відносин
    • Проблеми національної та регіональної безпеки європейських країн
    • Політична та соціально-економічна геогрфія країн світу
    • Аналіз і прогнозування глобальних процесів
    • Сучасні інформаційні системи і технології
    • Зовнішня політика та проблеми національної безпеки України (семінари)
    • Історія раннього нового часу (семінари)

Народився 1977 р. в м. Запоріжжя.

Закінчив історичний факультет Запорізького державного університету (2001).

У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Франко-німецькі політичні відносини у контексті євроінтеграційних процесів (друга половина 40-х – друга половина 60-х років ХХ ст.)»

Наукова робота

Досліджує проблеми зовнішньої політики та національної безпеки в Європі та Африці у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст.

Автор близько 30 наукових публікацій

• Омельченко А.В. Європейське суспільство та владні структури в умовах пандемії COVID-19 : конфлікт чи конструктивна взаємодія? Україна в сучасному світі. Матеріали міжнародної наукової конференції (18-19 червня 2020, м. Суми). Суми: ФОП Цьома С.П., 2020. C. 110-113. (у співавторстві з Маклюк О. М.)
    • Омельченко А.В. Економічні чинники розвитку туристичної галузі Каталонії. Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права. Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2020. C. 32-35. URL: https://fpmv.kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/2020/%D0%9D%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8_%D0%9C%D0%92%D0%9C%D0%9F/Materials-confer-KUBG-29_Oct_2020.pdf. (у співавторстві з Федьковою І. О.)
    • Омельченко А.В. Написання та захист дослідницьких робіт: навчальний посібник для здобувачів ступенів вищої освіти бакалавра та магістра спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньо-професійної програми «Країнознавство». Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 141 с. (у співавторстві з Нестеренко Л.О., Маклюк О.М., Волковою В.В., Дибчинською Я.С.)
    • Омельченко А.В. Створення AUKUS у контексті зміни стратегічної обстановки в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Zaporizhzhia Historical Review. 2022. № 6(58). C. 431-440. URL: https://istznu.org/index.php/journal/article/view/2436. (у співавторстві з Савенко А. В.)
    • Омельченко А. В. «Наздоганяюча» модернізація у сучасному розвитку країн світу. Міжнародні відносини та міжнародне право в постбіполярній системі міжнародних відносин: науковий збірник. Киів: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2023. C. 31-34. URL: https://fpmv.kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/2022/kmv/MVMP-zbirnyk-confer-KUBG-13_January_2023.pdf.
    Інформація надана історичним факультетом

Омельченко Андрій Вікторович