Головна сторінка / Викладачі / Манько Наталія Іванівна-Володимирівна

Манько Наталія Іванівна-Володимирівна

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра фундаментальної та прикладної математики

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фундаментальної та прикладної математики

Розклад консультацій

• 1 семестр 2020-2021 н.р. понеділок 12.55-14.15

Дисципліни

• Вища геометрія
  • Аналітична геометрія
  • Шкільний курс математики
  • Методика викладання математики
  • Алгебра та геометрія
  • Дискретна математика (для програмістів)

Біографія

Закінчила Запорізький державний університет в 1997 році за спеціальностю «Математика». Протягом 1997-2000р.р. навчалась в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла. З 2000 року працює на кафедрі алгебри та геометрії (нині кафедра загальної математики) на посадах асистента, викладача, старшого викладача.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: механіка деформівного твердого тіла, математичне моделювання, методика викладання математики.

Google Scholar Profile: https://scholar.google.com/citations?hl=ru&view_op=list_works&authuser=1&gmla=AJsN-F71VYOnqu0JX5-KC63WdRV2VCCI0mL__zKQClpnQTGiTa9wtAe0U8PfpvheJyAU0YCv5XELLECCyNhtoKQNtYcWOFouL9ngiUlCr-2xuq3ffrmYNYTw8wtgS8YGwl5R7VxgseFX0KYkl09Y6kT-LcFIu7Qz0A&user=wAZtVIIAAAAJ

Інформація надана математичним факультетом

Манько Наталія Іванівна-Володимирівна