Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Гречнєва Марина Олександрівна

Гречнєва Марина Олександрівна

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра загальної математики

кандидат фізико-математичних наук, старший викладач

Розклад консультацій

• 1 семестр 2020-2021 н.р. середа 12.55-14.15

Дисципліни

• Вища математика
  • Додаткові розділи лінійної алгебри
  • Математичні основи інформатики
  • Методи розв’язання типових та нестандартних задач елементарної математики

Біографія

Закінчила Запорізький національний університет в 2005 році та отримала диплом магістра зі спеціальності «Математика». Протягом 2005-2008 р.р. навчалась в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю 01.01.04 «Геометрія та топологія». З 2008 року працює на кафедрі алгебри та геометрії (нині кафедра загальної математики) на посадах асистента, викладача, старшого викладача. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: диференціальна геометрія, геометрія неевклідових просторів, дискретна математика, олімпіадна математика.

Інформація надана математичним факультетом

Гречнєва Марина Олександрівна
ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=37285 and cach_timestamp>1614507134
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'