Головна сторінка / Викладачі / Борю Ceргій Юрійович

Борю Ceргій Юрійович

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра комп’ютерних наук

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• середа 13:00 ауд. 39(1)
  • Дисципліни

• Алгоритмізація та програмування
    • Вибрані пакети мови програмування Python
    • Комп’ютерна математика
    • Системи аналітичних обчислень в наукових дослідженнях
    • Сучасне програмування
    • Об’єктно-орієнтоване програмування
    • Операційні системи
    • Платформи корпоративних інформаційних систем
    • Сучасні мови програмування

1971 - 1976 рр. студент Запорізького машинобудівного Інституту ім. В.Я. Чубаря

1976 - 1978 рр. інженер - математик ОКБ Запорізького напівпровідникового заводу

1978 - 1983 рр. провідний інженер, начальник сектора НПО ЗНИРС

1983 - 1986 рр. аспірант Московського Енергетичного Інституту

1987 - 1989 рр. старший викладач Запорізького державного університету

1989 - 2003 рр. доцент Запорізького державного університету

2003 - 2021 рр. завідувач кафедри Комп’ютерних наук Запорізького національного університету

2021 рр. доцент кафедри Комп’ютерних наук Запорізького національного університету

Наукова робота

01.01.2016 - 31.12.2019 науковий керівник науково-дослідної роботи (№ держреєстрації 0116U004862) “Розробка алгоритму аналізу складних електричних систем по частинам». 01.01.2020 - 01.01.2024 виконавец науково-дослідної роботи «Інтелектуальні методи пошуку субоптимальних розв’язків прикладних дискретних оптимізаційних задач». Наукові інтереси: математичне моделювання складних систем методами діакоптікі. Застосування сучасних програмних засобів і систем аналітичних перетворень на ЕОМ для автоматизації процесів розробки математичних моделей компонент систем. Розробка нових алгоритмів і програм для реалізації ефективних обчислювальних методів машинного аналізу систем. Автор понад 60 наукових та науково-методичних публікацій. Член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» ( «УАФІТ») та член журі МАН за спеціальністю «Комп’ютерні науки»

Інформація надана математичним факультетом

Борю Ceргій Юрійович