Головна сторінка / Викладачі / Кеберле Наталія Геннадіївна

Кеберле Наталія Геннадіївна

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра комп’ютерних наук

Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук

Графік консультацій

• Gjytlskjr 13:00
  • Dsdnjhjr 12:00
  • Cthtlf 09:10

Розклад

• Gjytlskjr 13:00
  • Dsdnjhjr 12:00
  • Cthtlf 09:10

Дисципліни

• Бази даних та інформаційні системи
  • Адміністрування інформаційних систем
  • Інтелектуальні інформаційні системи
  • CASE системи
  • Платформи корпоративних інформаційних систем

Біографія

Закінчила Запорізький державний університет у 1997 р., «Прикладна математика», спеціаліст математик. У 2011 захистила кандидатську дисертацію за темою “Обчислювальні методи верифікації темпоральних обмежень цілісності в процесі управління змінами в онтологіях” (технічні науки). З 2015 року - доцент кафедри комп’ютерних наук.

Наукова робота

Інженерія знань, онтологічне моделювання, некласичні логіки; рекомендаційні системи, розвідувальний пошук; мовно-незалежні методи оцінювання вимови. Спеціаліст у Semantic Web технологіях та у технологіях пов’язаних відкритих даних (Linked Data / Linked Open Data). Автор понад 90 наукових публікацій, серед яких 27 - у виданнях, що індексуються SCOPUS, індекс Гірша за SCOPUS - 6, індекс Гірша за Google Scholar - 12. Член програмного комітету міжнародних наукових конференцій (зокрема, ESWC, ICTERI). Практикуючий онтологіст та інженер знань.

Інформація надана математичним факультетом

Кеберле Наталія Геннадіївна