Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Синєокий Олег Володимирович

Синєокий Олег Володимирович

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри

Графік консультацій

  • Вівторок 11:00 – 12:00

Дисципліни

  • Медіаправо
  • Право видавця та редактора
  • Управління ЗМІ
  • Популярна музика і масова комунікація
  • Правові та етичні основи рекламної та PR-діяльності
  • Право в галузі реклами та зв"язків з громадськістю

Біографія

Народився 30 червня 1966 р. в м. Василівка Запорізької області. У 1983 р. з відзнакою закінчив середню школу № 90 м. Запоріжжя. У 1983 р. вступив і кілька років навчався в Ленінградському інституті точної механіки і оптики. У зв’язку з призовом на строкову військову службу, був змушений перервати навчання. Працював військовим кореспондентом газети Прибалтійського військового округу. 

Після проходження служби в лавах Радянської армії (1986–1988), вступив і успішно закінчив Українську державну юридичну академію (м. Харків).

З 1992 р. понад десять років працював у органах прокуратури на посадах слідчого, прокурора-криміналіста, начальника відділу криміналістики прокуратури Запорізької області. У 2000 р. йому присвоєно класний чин «молодший радник юстиції» (збережений довічно).

Потім працював на науково-педагогічній роботі, більше ніж десять років присвятив викладанню правових дисциплін, зокрема теорії та практики адвокатської діяльності (2001–2012). У ЗНУ викладає з 2003 р. Тривалий час був членом науково-методичної ради при прокуратурі Запорізької області (2002–2008).

З 2006 р. — кандидат юридичних наук за спеціальністю «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право» (Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, 2006 р.). З 2007 р. — доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету.

З 2013 р. обіймав посаду професора кафедри журналістики ЗНУ.

З 2017 р. – професор кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю.

У 2014 і 2016 рр. визнавався переможцем загальноуніверситетського конкурсу «Кращий науковець року» у відповідній категорії із врученням дипломів І і ІІІ ступенів.

У 2016 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій на тему «Фонодокументи у світовому комунікаційному просторі: еволюція, сучасний стан, напрями трансформацій» за спеціальністю «Документознавство, архівознавство» (Харківська державна академія культури).

Читає предмети переважно інформаційно-правового циклу – «Медіа-право», «Право редактора та видавця», «Право в галузі реклами та зв’язків з громадськістю» та ін.

Розробив декілька авторських курсів. З 2016 року впроваджено навчальний курс за вибором студентів усіх факультетів «Популярна музика та масова комунікація». З 2018 року впроваджено курс для магістрів-журналістів «Міжнародне комунікаційне право».

Наукова робота

Автор 15 навчальних і практичних посібників, опублікованих у семи видавництвах, статей у зарубіжних наукових журналах (Казахстан, Росія, Румунія, Словаччина, Хорватія). Має понад 200 наукових і науково-публіцистичних праць.

Інформація надана факультетом журналістики


Синєокий Олег Володимирович