Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Тернова Алла Іллівна

Тернова Алла Іллівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри

Графік консультацій

• Понеділок 12.55-14.15.

Дисципліни

• Телевиробництво
  • Студійний практикум
  • Технологія створення аудіовізуального продукту
  • Режисер на телебаченні
  • Прес-служби та інформаційні агентства

Біографія

1997 р. закінчила філологічний факультет ЗНУ. В 2009 р. захистила кандидатську дисертацію, цього ж року отримала диплом академічного ступеня Ph.D. – «Доктор філософії». 2012 р. – отримала атестат доцента кафедри теорії літератури й журналістики факультету журналістики ЗНУ. 2013 р. проходила стажування у «Могилянській школі журналістики» Національного університету «Києво-Могилянська академія», 2018-2019 рр. пройшла підвищення кваліфікації на кафедрі «Кіно- і телемистецтва» Інституту журналістики Київського національного університету. Є членом Національної спілки журналістів України. Викладацькою діяльністю займається з 1993 р. Упродовж 2001-2013 рр. – завідувач навчальної лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ. Автор циклів програм на студентській радіостанції «Юніверс» (2001-2004 рр.), радіостанції «Соната» (2005 р.), запорізького представництва «5 каналу» (2007 р.), керівник творчих телевізійних проектів на студентській телестудії «Юніверс-ТБ» (2004-20020 рр.), співавтор 40 ефірів просвітницької телепрограми на ЗОДТРК (2013-2014рр.).

e-mail: alla.ternova2008@gmail.com

Наукова робота

Автор понад 50 наукових робіт, опублікованих в українських та закордонних фахових виданнях. Коло наукових інтересів: інноваційні технології та технічні засоби у галузі телевиробництва, організація та методика створення авторського аудіовізуального продукту, зображально-виражальні засоби телебачення, формування власного авторського стилю та сучасні засоби медіакомунікації. Видала низку посібників і методичних розробок, зокрема «Ведучий новин на студентському телебаченні» (2009 р.), «Прес-служби та інформаційні агентства» (2010 р.), «Закордонні інформаційні агентства» (2010 р.), «Телевиробництво» (2015 р.), «Студійний практикум. Комп’ютерні основи професійної діяльності» (2017 р.), «Прес-служби та інформаційні агентства» (2019 р.). Є співавтором колективної наукової монографії «Українське суспільство і проблеми медіасфери: вибрані аспекти» (2020). Наукові інтереси: телебачення, виражальні засоби тележурналістики, технології виробництва екранного продукту, сучасні засоби медіакомунікації.

Інформація надана факультетом журналістики

Тернова Алла Іллівна