Стара версія

Дисципліни

• Медіаметрія

Біографія

Закінчив філологічний факультет Запорізького державного університету (1999 р.), дістав ступінь магістра з української філології. 2002 р. захистив кандидатську дисертацію.

2017 р. закінчив докторантуру Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, опублікував монографію «Звуковий образ українського радіомовлення як національно-культурний феномен».

Має багаторічний досвід практичної радіожурналістської діяльності як ведучий прямого етеру, редактор програм, кореспондент. З 2005 до 2007 р. обіймав посаду головного редактора, директора ДП «Радіо «Університет» (ЗНУ). Член Національної спілки журналістів України. Постійний член експертної ради конкурсу професійної журналістики «Честь професії».

Наукова робота

Автор понад 65 наукових публікацій, навчальних посібників із питань програмування радіомовлення, спічрайтингу, специфіки авдиторії електронних медій, співавтор колективних наукових монографій із питань медіакультури, методології медіадосліджень, журналістської освіти та діяльности крізь призму прав людини.

Інформація надана факультетом журналістики

Мірошниченко Павло Васильович