Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна

Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, заступник декана з міжнародної діяльності

Контакти

Розклад консультацій

 • За домовленістю поштою sirinyok.dolgaryova@gmail.com або через повідомлення в Moodle
 • Дисципліни

  • Дослідницько-інноваційна діяльність (Модуль "Основи менеджменту наукових досліджень за кордоном")
  • Науковий семінар із медіадосліджень (Модуль "Методологія медіадосліджень").
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою
  • Якісні і кількісні методи медіадосліджень
  • Управління проєктами
  • Інтернет-журналістика
  • Веб-сайт як інтернет-ЗМІ
  • Основи публічної комунікації англійською мовою (курс викладається англ. мовою).
  • Новітні медіа
  • Медіавиробництво
  • Спеціалізація "Інтернет-журналістика
  • Європейські медійні стандарти і цінності (Модуль "Фактчекінг і верифікація в медіа")
  • Європейська політика пам’яті для примирення в Україні (Модуль "Медіа як посередники й мітігатори історичного конфлікту").

  Біографія

  Закінчила з відзнакою магістратуру факультету журналістики ЗНУ та магістратуру факультету іноземної філології ЗНУ, отримавши кваліфікацію журналіста (2008), викладача англійської мови і літератури (2021). У 2012 р. отримала ступінь кандидата наук із соціальних комунікацій. Тема дисертації: «Глобалізація світового новинного дискурсу (на прикладі англомовних інтернет-медіа США, Великобританії, Індії та Австралії)».

  Член Галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за галуззю знань 06 «Журналістика». Член Національної спілки журналістів України. Член Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції (APREI).

  У студентські роки була головою Наукового студентського товариства ЗНУ. Протягом навчання брала участь у численних наукових та навчальних програмах і стажуваннях. У 2005–2006 рр. перебувала на навчанні в університеті Грейсленд (США), де вивчала журналістику та масову комунікацію за програмою академічного обміну Держдепартаменту США Eurasian Undergraduate Exchange Program (UGRAD, адміністровану Радою міжнародних досліджень та обмінів IREX. Брала участь у міжнародній програмі «Партнерство задля демократії» (Жешів, Польща, 2007), міжнародних наукових конференціях і читаннях у Росії, Білорусі, Грузії, Молдові, США.

  У 2013–2014 рр. проходила стажування за програмою професійного розвитку для молодих науковців Програми ім. Фулбрайта (Fulbright Faculty Development Program) в Південноіллінойському університеті, США (Southern Illinois University). Вивчала американський досвід викладання дисциплін магістерського рівня за спеціалізацією «Медіаменеджмент і професійні медіа».

  У 2016 році пройшла стажування за програмою University Administration Support Program (IREX) з менеджменту наукових досліджень і лідерства в Університеті Штату Юта, США (Utah State University).

  Участь у грантовій діяльності:

  У 2017 році виграла грант випускників програми UASP (IREX) (Проєкт: Інтенсивний тренінговий інститут з методології мас-медійних досліджень).

  У 2018 році виграла грант Посольства США в Україні, Програма малих грантів громадської дипломатії у сфері освіти (Проект: «Медіаграмотні і розумні: співпраця молоді України і США»).

  У 2018 році пройшла стажування за програмою U-LEAD у Центрі ключових компетенцій та дослідницького навчання, Європейський університет Віадріна, Франкфурт-на-Одері, Німеччина.

  У 2019 му році здійснила навчальні візити у рамках програми Еразмус+ КА2 Проєкт DESTIN до Університету Бат Спа (м. Бат, Великобританія); Ліннейського університету і FOJO Медіа Інституту (м. Кальмар, Швеція), Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща).

  Участь у європейських проєктах програми Erasmus+:

  координатор в ЗНУ в проєкті Еразмус+ КА2 DESTIN (Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism), 2018-2021;

  менеджер від ЗНУ в проєкті Еразмус+ КА2 MultiEd (Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration), 2019-2022;

  академічний координатор проєкту Еразмус + напрямок Жана Моне EU-INDY (European Media Standards and Values for Independent Journalism in Post-Truth Era), 2020-2023;

  член команди проєкту Еразмус + напрямок Жана Моне TEMPUS (Tailoring European memory politics for peacemaking in Ukrainian society), 2020-2023.

  Наукова робота

  Автор понад 30 наукових статей, співавтор чотирьох монографій українською, російською й англійською мовами.

  Член колегії рецензентів (Editorial Review Board member) іноземного рецензованого наукового журналу International Communication Research Journal (США), що є виданням американської Асоціації викладачів журналістики і масової комунікації – Association for Education in Journalism and Mass Communication (AEJMC).

  https://scholar.google.com.ua/citations?user=pOr3PnwAAAAJ&hl=en

  Інформація надана факультетом журналістики

  Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна