Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна

Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Заступник декана з міжнародної діяльності, проєктний менеджер факультету

Розклад онсультацій

• Вівторок – 12.55–14.15

Дисципліни

• Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою
  • Новітні медіа
  • Інтернет-журналістика

Біографія

Закінчила з відзнакою магістратуру факультету журналістики ЗНУ. З 2007 по 2008 рр. – голова Наукового студентського товариства ЗНУ. Протягом навчання брала участь у численних наукових та навчальних програмах і стажуваннях. У 2005–2006 рр.  перебувала на навчанні в університеті Грейсленд (США), де вивчала журналістику та масову комунікацію за програмою академічного обміну Держдепартаменту США Eurasian Undergraduate Exchange Program (UGRAD, адміністровану Радою міжнародних досліджень та обмінів IREX. Брала участь у міжнародній програмі «Партнерство задля демократії» (Жешів, Польща, 2007), міжнародних наукових конференціях і читаннях у Росії, Білорусі, Грузії, Молдові, США.

У 2013–2014 рр. проходила стажування за програмою професійного розвитку для молодих науковців Програми ім. Фулбрайта (Fulbright Faculty Development Program) в Південноіллінойському університеті, США (Southern Illinois University). Вивчала досвід американських колег з викладання дисциплін магістерського рівня за спеціалізацією «Медіаменеджмент і професійні медіа».

У 2016 році пройшла стажування за програмою University Administration Support Program (IREX) з менеджменту наукових досліджень і лідерства в Університеті Штату Юта, США (Utah State University).

E-mail: ksirinyok@gmail.com

Наукова робота

Автор понад 30 наукових статей українською, російською й англійською мовами та монографії.

Інформація надана факультетом журналістики

Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна