Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Іванюха Тетяна Валеріївна

Іванюха Тетяна Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Кандидат філологічних наук, доцент

Графік консультацій

• П’ятниця 12:55 – 14:15

Дисципліни

• Наукова спеціалізація із PR-комунікацій
  • Наукова спеціалізація із соціальних комунікацій
  • Практикум з реклами в сфері шоу-бізнесу
  • Світові інформаційні системи
  • Спецкурс. Глобальні телемережі новин у світовому інформаційному просторі
  • Історія зарубіжної журналістики
  • Міжнародна журналістика
  • Проблематика засобів масової інформації. Міжнародна проблематика
  • Проблематика засобів масової інформації.Спортивна проблематика
  • Сучасна українська та зарубіжна публіцистика

Біографія

У 1998 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Англійська мова та українська мова і література». Дисертацію «Трансформація жанрів античної літератури у творчості неокласиків» захистила 21 вересня 2007 р. у спеціалізованій вченій раді при Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка. Доцент кафедри теорії літератури та журналістики з 2012 р. Брала участь у роботі близько 30 наукових конференцій різних рівнів, круглих столах, тренінгах, семінарах із проблем соціальних комунікацій.

Наукова робота

Є автором близько 40 робіт, серед яких 3 монографії, 4 навчальних посібники з зарубіжної та міжнародної журналістики, 30 наукових статей із проблем міжнародного інформування, сучасного публіцистичного дискурсу, медіавпливів. У 2016 р. пройшла стажування за програмою «Розробка та використання інтерактивних інформаційних технологій у викладанні журналістських дисциплін» у Шуменському університеті «Єпископ Костянтин Преславський» (Республіка Болгарія).

Інформація надана факультетом журналістики

Іванюха Тетяна Валеріївна