Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Тяпкіна Наталія Іванівна

Тяпкіна Наталія Іванівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра видавничої справи та редагування

кандидат філологічних наук, доцент кафедри, заступник декана факультету журналістики з навчальної роботи

Графік консультацій

• Четвер 12.55-14.15

Дисципліни

• Літературне редагування
  • Основи редагування
  • Електронні видання
  • Українська мова у професійному спілкуванні
  • Логічні методи аналізу тексту
  • Типологія помилок

Біографія

Народилася в с. Комишуваха Оріхівського району Запорізької області. Освіта – вища. У 1995 році закінчила філологічний факультет Запорізького державного університету за спеціальністю «Українська мова та література»; у 2009 – факультет журналістики Запорізького національного університету  за спеціальністю «Журналістика».

Після закінчення університету працювала лаборантом кафедри українознавства Запорізького національного університету, викладачем гуманітарних дисциплін Кримського факультету фізичної культури спорту та туризму. З 2006 року – викладач кафедри видавничої справи та редагування  факультету журналістики ЗНУ.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію «Демонологічна лексика української мови» в Запорізькому національному університеті зі спеціальності «українська мова». З 2011 року – доцент кафедри видавничої справи та редагування.

З 2007 року виконувала обов’язки заступника декана з профорієнтаційної роботи, виховної роботи, нині – заступник декана з навчальної роботи.

E-mail: nataliiatiapkina@gmail.com

Наукова робота

Автор 37  публікацій, з них 20 у фахових наукових виданнях, 3 навчально-методичні посібники. Сфера наукових інтересів – функціональна ефективність інформаційних потоків, електронні видання, інформативність та читабельність журналістських текстів.

Керує студентською науковою групою «Особливості формування контенту оновлюваного електронного видання». Під керівництвом Н.І.Тяпкіної було опубліковано більше 50  студентських наукових тез і статей.

У 2017 році брала участь у міжнародному семінарі «Виклики багатомовної освіти в Україні» (Естонська Республіка).

Інформація надана факультетом журналістики

Тяпкіна Наталія Іванівна