Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Кондрико Анастасія Андріївна

Кондрико Анастасія Андріївна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра видавничої справи та редагування

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри, заступник декана з виховної роботи

Дисципліни

• Редакторсько-видавничий фах. Комп’ютерна графіка
  • Редагування інтернет-контенту
  • Іміджування видавничих структур
  • Етичні та етикетні норми видавничої справи
  • Теорія та практика перекладу

Графік консультацій

• Понеділок 12.55-14.15

Біографія

Народилася у м. Запоріжжя. Освіта – вища. 2008 року закінчила з відзнакою магістратуру факультету журналістики Запорізького національного університету за спеціальністю «Журналістика». У 2014 році успішно захистила дисертацію на тему «Інформаційна система соціокодів у сучасному наративному медіадискурсі» та здобула науковий ступінь кандидата наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.01 – «Теорія та історія соціальних комунікацій».

У 2016 році пройшла стажування за програмою «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» на базі Празького інституту підвищення кваліфікації (Чеська Республіка); у 2017 брала участь у міжнародному семінарі «Виклики багатомовної освіти в Україні» (Естонська Республіка), роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів), тренінгу «Активні громадяни» (під егідою Британської ради); у 2019 році взяла участь в «Праволюдяність: Mediafest 2019», організованому Інститутом журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Міністерством закордонних справ Данії у межах Програми розвитку ООН в Україні, протягом 2019-2020 начального року підвищує кваліфікацію в Академії із захисту прав людини для викладачів та викладачок журналістики на базі Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за підтримки  Центру прав людини ZMINA, Міністерства закордонних справ Данії у межах Програми розвитку ООН в Україні.

Є членкинею Спілки журналістів України, викладачем Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. науковим консультантом Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації, викладачем Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

E–mail: kondzu@ukr.net

Наукова робота

Коло наукових інтересів: теорія та практика соціальних комунікацій, комп’ютерна графіка у редакторській та видавничій діяльності. Автор монографії «Соціокодова система українських мас-медіа» (2014 р.), 3 методичних вказівок, понад 30 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних журналах, а також співавтор колективних монографій «Соціальні комунікації в сучасному інформаційному суспільстві» (2016 р.) та «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі» (2017).

Інформація надана факультетом журналістики

Кондрико Анастасія Андріївна