Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Костюк Юрій Вікторович

Костюк Юрій Вікторович

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач кафедри

Графік консультацій

• Четвер 12:55-14:15

Дисципліни

• Вступ до спеціальності
  • Радіовиробництво

Біографія

Народився у селі Максимівка Вільнянського району, Запорізькоі області. Освіта – вища. 2008 року закінчив із відзнакою магістратуру факультету журналістики Запорізького національного університету за спеціальністю «Журналістика». У 2009 році отримав диплом магістра за спеціальністю « Державний службовець» на факультеті соціологіі та управління. На початку 2015 року успішно захистив дисертацію на тему «Регіональне радіомовленняУкраїни: становлення розвиток та перспективи» та здобув науковий ступінь кандидата наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.01 – «Теорія та історія соціальних комунікацій».

У 2016 — 2017 роках проходив стажування за програмою «Навчання та розвиток» на базі відділу освіти ОАЕ; у 2017 брав участь у роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів), тренінгу «Активні громадяни» (під егідою Британської ради).

E–mail: kostyuk_y85@ukr.net

Наукова робота

Коло наукових інтересів: основи журналістики, історія журналістики, радіомовлення, регіональні аспекти фунціонування та мовлення радіо. Автор понад 10 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних журналах, а також співавтор колективної монографії «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі» (2017).

Інформація надана факультетом журналістики

Костюк Юрій Вікторович