Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Березенко Віта Віталіївна

Березенко Віта Віталіївна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри

Консультації

  • Понеділок 12:00 – 13:00
  • Вівторок 11:00 – 13:00

Дисципліни

  • PR- комунікації в контексті становлення громадянського суспільства
  • Практикум з ПР в бізнесовій сфері
  • Спеціалізація. Організація ПР-кампанії
  • Сучасна реклама і ПР
  • Спеціалізація. Організація роботи PR-агенції
  • Сучасний ПР
  • Теорія реклами і зв`язків з громадськістю. Теорія PR
  • Теорія ПР

Біографія

Народилася 19 квітня 1966 р. у м. Запоріжжі. У 1989 р. закінчила ЗДУ за спеціальністю «Російська мова та література». З 1989 по 2000 р. працювала на кафедрі російської мови ЗДУ.

З 1992 по 1995 р. навчалася в аспірантурі. У 1996 р. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Відадвербіальне словотворче гніздо: структура, семантика, потенціал» і здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук, а в 2000 р. їй присвоєно вчене звання доцента.

З 2000 по 2010 р. працювала в Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету, де з 2001 по 2007 р. очолювала кафедру масової комунікації і зв’язків з громадськістю. З 2010 р. працює на факультеті журналістики ЗНУ. Одночасно, з 2010 по 2014 р., навчалася в докторантурі Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка.

У 2014 р. захистила докторську дисертацію на тему «Наукове осмислення феномену PR як соціально-комунікаційної діяльності в Україні», а в 2016 р. їй присвоєно вчене звання професора кафедри реклами та зв’язків із громадськістю. З 2015 по 2016 р. очолювала кафедру реклами та зв’язків із громадськістю ЗНУ. Зараз працює на посаді професора кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю.

Була членом оргкомітетів міжнародних і всеукраїнських наукових і науково-практичних конференцій, заступником головного редактора фахового науково-виробничого журналу «Держава та регіони» (Серія «Гуманітарні науки»), є членом редколегії фахового науково-технічного збірника «Поліграфія і видавнича справа».

Викладає дисципліни: «Теорія PR», «Сучасна реклами та PR», «Організація PR-кампанії», «Організація роботи PR -агенції» та ін.

E-mail: berezenkovita2017@gmail.com

Наукова робота

Сфера наукових інтересів включає дослідження організації наукового знання про паблік рилейшнз, проблематики наукових досліджень феномену PR, ролі зв’язків з громадськістю у побудові громадянського суспільства в Україні та світі, аналіз сучасних рекламних та PR-технологій.

Має понад 120 наукових робіт, серед яких дві монографії «PR в Україні: наукове осмисленняфеномену» (2013 р.) та «PR як сфера наукового занання» (2015 р.) , навчально-методичні видання, матеріали доповідей на конференціях, статті у фахових виданнях України та провідних зарубіжних виданнях Британії, Польщі, Чехії, Угорщини та ін.

Інформація надана факультетом журналістики

Березенко Віта Віталіївна