Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Бондаренко Ірина Станіславівна

Бондаренко Ірина Станіславівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри

Консультації

• П’ятниця 11:00 – 13:00

Дисципліни

• Журналістська етика
  • Інформаційна політика та безпека
  • Іміджологія

Біографія

У 1998 року закінчила філологічний факультет ЗНУ, в 2003 року – аспірантуру Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Запорізька преса 20-40-х рр. ХХ ст.: жанрові та мовностилістичні особливості».

Протягом 2004–2005 рр. працювала заступником декана факультету журналістики ЗНУ, з 2005 по 2008 рр. – помічником ректора зі зв’язків із громадськістю і ЗМІ.

E-mail: lystopad.iryna@gmail.com

Наукова робота

Є автором понад 15 наукових праць. Коло наукових зацікавлень: історія регіональної преси, типологія сучасної періодики, правові засади діяльності сучасних ЗМІ, виборчі технології і журналістика.

Інформація надана факультетом журналістики

Бондаренко Ірина Станіславівна