Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Іванець Тетяна Олександрівна

Іванець Тетяна Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Графік консультацій

• Понеділок 14:00 – 17:00

Дисципліни

• Галузева реклама і ПР. Літературна проблематика
  • Спеціалізація. Організація рекламної кампанії
  • Теорія реклами і зв`язків з громадськістю. Теорія реклами
  • Рекламно-інформаційні технології
  • Спічрайтинг
  • Журналістикознавство. Теорія твору і тексту

Біографія

Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «українська мова та література», кваліфікація «філолог. Викладач української мови та літератури» у Запорізькому національному університеті. Захистила кандидатську (PhD) дисертацію «Художня інтерпретація козацтва в українських історичних романах першої половини ХХ століття». Активно беру участь в рекламних та PR-проектах міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів. Спеціалізація: організація рекламної кампанії, рекламно-інформаційні технології, теорія реклами та PR, теорія і методика рекламної та PR-творчості.

E-mail: iwanez@meta.ua

Наукова робота

Є автором 30 робіт, в тому числі 1 монографії, 3 навчальних посібники з проблем літературознавства, рекламної та PR-діяльності; впровадження інформаційних технологій у наукову та навчальну діяльність.

Інформація надана факультетом журналістики

Іванець Тетяна Олександрівна