Головна сторінка / Викладачі / Санакоєва Наталія Дмитрівна

Санакоєва Наталія Дмитрівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

кандидат філологічних наук, доцент

Розклад консультацій

Узгоджується за електронною поштою

Зала персональної конференції Nataliya Sanakoіeva

Код доступу: 9YYBzQ

Дисципліни

• Теорія та практика реклами
  • Психологія реклами
  • Психологія мас
  • Медіапсихологія
  • Реклама та зв`язки з громадськістю
  • Реклама у соціальних мережах
  • Медіавиробництво
  • Практикум із соціальної реклами
  • Інформаційна діяльність в органах влади

Біографія

Закінчила з відзнакою філологічний факультет та факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького державного університету (2001 р.). У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію. У 2009 р. присвоєно вчене звання доцента. Є гарантом освітньої програми «Реклама і зв’язки із громадськістю». Очолює іміджевий відділ факультету журналістики.

Є постійним керівником студентської проєктної діяльності: проєкт соціальної кампанії «Просторуй!» – перше місце у номінації «PR -кампанія» на ХІ Всеукраїнському фестивалі студентської реклами (м. Київ), проєкт «#Вийди_з_лабіринту» – перше місце у секції «Маркетинг» на ХІ Міжнародному конкурсі студентських рекламних та PR проєктів «Золотий компас» (м. Харків); призові місця на щорічних конкурсах соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» та «Тобі обирати» (м.Запоріжжя).

3 2021 року експерт із планування і реалізації соціальних рекламних проєктів  всеукраїнського благодійного фонду «МАМА плюс Я» .

Має багаторічний досвід у розвитку студентської науки. Під її керівництвом опубліковано понад 100 наукових розвідок студентів, зокрема й у фахових виданнях.

Науковий керівник здобувачів ступеня PhD.

Членкиня Європейської асоціації викладачів журналістики.

У 2022 – 2023 роках успішно пройшла підвищення кваліфікації за різними напрямками:

• Закордонне науково-педагогічне стажування у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи цифрові технології». (180 годин, 6 кредитів ECTS), 8 лютого – 26 березня 2021 р.; Сертифікат №189/2020/2021, видано 26.03.2021.
  • Стажування в Запорізькій обласній державній адміністрації за темою: «Інформаційна діяльність в органах місцевого самоврядування, документно-діловодна та аналітична робота, діловий етикет та професійна етика як складник корпоративної культури та управлінського менеджменту» (Довідка Департаменту культури та інформаційної політики ЗОДА 012-06/0469).
  • Курс із комунікативних навичок ідентифікації та нейтралізації ІПСО (інформаційно-психологічних спецоперацій) «СУЧАСНІ ІПСО: ЗБРОЯ КОМУНІКАЦІЇ» (07.03 – 25.04.2023 Р.) від освітнього центру Верховної ради України. Обсяг програми: 20 годин / 0,7 ECTS ЄКТС. Сертифікат № 05012
  • Освітній курс «оце дезінФЕЙКція твого інфопростору» (4-31 травня 2023) від освітнього центру Верховної ради України. Обсяг програми: 18 годин / 0,6 ECTS ЄКТС. Сертифікат № 07097
  • Курс «Управління проєктами» в рамках Проєкту «Україна: підтримка лідерства бізнесу в надзвичайних ситуаціях та відновленні / Supporting business leadership in emergency and recovery», за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Навчання включало в себе лекційні та тренінгові сесії, самостійну роботу з консультаційною менторською підтримкою загальним обсягом 40 академічних годин, у період 04 квітня – 31 травня 2023 року. Сертифікат №  2520230531.
  • Курс з підвищення з цифрових компетентностей для співробітників ЗНУ (березень-травень 2023).
  • Курс «Веб 2.0» (травень-червень 2023).
  • Курс на платформі дистанційної освіти Prometheus «Взаємодія органів влади з громадськістю» (2022).
  • Курс на платформі дистанційної освіти Prometheus «Цифровий маркетинг» (2023).

Наукова робота

Автор понад 150 наукових публікацій в українських фахових та у міжнародних журналах (Великобританії, Чехії, Словенії), має публікації у наукометричних базах Scopus, Web of Science, монографії «Етнопсихологічна концепція особистості у прозі П. Загребельного» (2010), колективних монографій: «Прикладні соціально-комунікаційні технології: теорія та практика» (2016 р.), «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі» (2017), «Прикладні дослідження формування сучасного соціально-комунікаційного простору України в умовах становлення інформаційного суспільства» (2021).

Наукові інтереси: транснаціональні глобалізаційні процеси у сфері медіа, дискурс-аналіз рекламної комунікації, соціальна та політична рекламна комунікація, законодавче регулювання рекламної діяльності, психологія реклами, медіапсихологія, психоаналітичні студії рекламного дискурсу.

Наукометричні бази:

Має авторські свідоцтва на твори: навчальний посібник «Теорія та історія реклами», монографія «Реклама в умовах діджиталізації: українські реалії» .

Виконавець НДР, що фінансується за рахунок надходжень за госпдоговорами на тему: «Наукове обґрунтування вибору професійних методик, стратегічних практик роботи в контексті кризових комунікацій, в умовах трансформаційних процесів».

Виконавець НДР з реєстрацією в УкрІНТЕІ № 0123U102824  «Україна в просторі соціальних комунікацій: тренди, кейси, стратегеми розвитку».

Авторка навчальних посібників з:

• психології рекламної та PR-діяльності(1);
  • історії, теорії та практики рекламних та PR-комунікацій (6);
  • медіакультури (1);
  • інформаційної та PR-діяльності в органах влади (2).
Інформація надана факультетом журналістики

Санакоєва Наталія Дмитрівна