Головна сторінка / Викладачі / Онищенко Оксана Анатоліївна

Онищенко Оксана Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри

Розклад консультацій

Дисципліни

• Теорія організацій
  • ідерство та стилі керівництва
  • Інноваційний розвиток підприємства
  • Державне регулювання та контроль у сфері закупівель

Освіта:

У 2004 році закінчила із відзнакою Запорізький державний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Філологія» та здобула кваліфікацію бакалавра філології, викладача англійської мови та літератури.

У 2004 році закінчила із відзнакою Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

У 2005 році закінчила Запорізький національний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови та літератури у вищих навчальних закладах.

У 2007 році закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

У 2008 році закінчила із відзнакою Класичний приватний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» та здобула кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача.

Кандидат наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного регулювання – з 2008 року. У 2011 році присвоєно вчене звання доцента.

Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації – понад 20 років, у т. ч. у ЗНУ – 8 років.

Заступник головного редактора електронного наукового фахового видання «Менеджмент та підприємництво: тренди розвитку», заснованого кафедрою підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ у 2017 році.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: соціальне підприємництво, соціальні інвестиції, міжнародні публічні правовідносини, публічне адміністрування, технології інформаційного впливу.

Онищенко О.А. є автором більше 100 наукових та навчально-методичних праць, опублікованих у фахових виданнях України, має наукові публікації у виданнях, індексованих Scopus, статті в зарубіжних наукових виданнях країн-членів ЄС, статті в наукових монографіях, у тому числі виданих у країнах-членах ЄС та матеріали наукових конференцій, навчальні посібники, конспекти лекцій (зокрема англійською мовою).

Керує науково-дослідною роботою студентів, бере участь у підготовці студентів до виступів на науково-праків виступів на науково-практичних конференціях, переважно міжнародних.

Основні публікації:

• Shavkun I., Bukharina L., Dybchynska Ya., Onyshchenko O. Social Economic Factors of ICT Use in Education: Lessons from the Pandemic. ICTERI-2021, Vol I: Main Conference, PhD Symposium, Posters and Demonstrations, September 28 – October 2, 2021, Kherson, Ukraine. URL: http://ceur-ws.org/Vol-3013/20210193.pdf (SCOPUS)
  • Bukharina, L. and Onyshchenko, O. (2019). Development of the impact investing ecosystem in Ukraine. Investment Management and Financial Innovations, 16(3), 217-228. http://dx.doi.org/10.21511/imfi.16(3).2019.20 (SCOPUS)
  • Bukharina, L., Onyshchenko, O., Bukharina, O. and Zhabytska, N. (2022) “The importance of implementing an appropriate organizational structure for the development of IT companies in Ukraine”, Management and entrepreneurship: trends of development, 2 (20), pp. 78-88. doi: https://doi.org/10.26661/2522-1566/2022-2/20-07
  • Shyshkin, V., Onyshchenko, O. and Tur, D. (2022) “Economic aspects of the logistics systems management in a small business”, Management and Entrepreneurship: Trends of Development, 3(21), pp. 53-61. doi: https://doi.org/10.26661/2522-1566/2022-3/21-06 .
  • Bukharina, L. Onyshchenko, O., Karpenko. A. (2019). Innovative entrepreneurship as a basis for socio-economic development / Information and Innovation Technologies in Economics and Administration of the society: Collective monograph. Vol 27. Katowice, Poland: Wydawnictwo Wyższej Szkoły Technicznej Katowice, pp.122-131.
  • Онищенко О. А. Теорія організацій : конспект лекцій (англійською мовою) для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності «Менеджмент» освітньо-професійних програм «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», «Менеджмент міжнародного бізнесу», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Запоріжжя : ЗНУ, 2019. 122 с.
  • Антонюк Д.А., Бухаріна Л.М., Онищенко О.А., Шишкін В.О. Підприємництво в сучасних умовах розвитку України: науково-практичний посібник. – Запоріжжя: Запорізький національний університет, 2018. 410с.
Інформація надана факультетом менеджменту

Онищенко Оксана Анатоліївна