Стара версія

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра англійської філології

Кандидат філологічних наук, доцент

Дисципліни

• Практичний курс основної іноземної мови (ОР «Магістр», «Бакалавр»)
  • Історія зарубіжної літератури (Середні віки та Відродження).

Графік консультацій

• Вівторок – 13.00-14.00, четвер – 11.00-13.00

Біографія

У 1996 році з відзнакою закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Англійська мова та література». У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Англійський конні-кетчерівський памфлет в контексті шахрайської прози XVI ст.» в Інституті літератури ім..Т.Г.Шевченка НАН України. У 2004 році отримала вчене звання доцента кафедри англійської філології.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: історія Західно-Європейської літератури, література Середньовіччя і Відродження, література Англії доби Відродження, англійська шахрайська література.

Автор близько 80 наукових праць, з них 72 наукові публікації, 7 навчальних та навчально-методичних посібників, практикумів, 1 монографія під грифом МОН (у співавторстві із Ніколовою О.О.).

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, у 2006, 2008, 2009, 2010 та 2014 роках студенти, які писали дослідницькі роботи під керівництвом доц..Василини К.М., здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт навчального року, розділ «Романо-германські мови і літератури» та у 2011 та 2015 роках р. – на конкурсі Шекспірознавчих досліджень Українського міжунверситетського науково-дослідницького Шекспірівського Центру, Класичного приватного університету, Інституту літератури ім..Т.Г.Шевченка НАН України, союзу українок Америки. За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний особистий внесок у розвиток студентської науково-дослідної роботи неодноразово отримувала грамоти та подяки ректора Запорізького національного університету. Нагороджена почесною грамотою облдержадміністрації у 2008 році та у 2016 році отримала Подяку МОН України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Інформація надана факультетом іноземної філології

Василина Катерина Миколаївна