Головна сторінка / Викладачі / Веремчук Ельдар Олександрович

Веремчук Ельдар Олександрович

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра англійської філології та лінгводидактики

Доктор філогічних наук, доцент, професор кафедри

Розклад консультацій

• вівторок 10.00-11.00
  • четвер 13.00-14.00

Дисципліни

• Англійська мова

Біографія

У 2013 р. закінчив факультет іноземної філології Запорізького національного університету з відзнакою за спеціальністю мова і література (англійська) і здобув ступінь магістра. Трудову діяльність розпочав цього ж року як викладач кафедри англійської філології Запорізького національного університету.  З 2014 р. по 2017 р. навчався в аспірантурі ЗНУ. У 2017 захистив дисертацію на тему «Лексико-семантичне поле SPACE / КОСМОС в англійській мові: лінгвокогнітивний та лінгвосинергетичний аспекти» та здобув науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.04. – германські мови, у 2022 році отримав вчене звання доцента кафедри англійської філології та лінгводидактики Запорізького національного університету, де і продовжує працювати дотепер.

Коло наукових інтересів: когнітивна лінгвістика, лінгвосинергетика.

Автор 57 наукових та 4 навчально-методичних праць

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в науково-педагогічній роботі, високі досягнення у науково-дослідній, викладацькій діяльності та за результатами рейтингового оцінювання нагороджено Почесною грамотою ректора ЗНУ

Інформація надана факультетом іноземної філології

Веремчук Ельдар Олександрович