Головна сторінка / Викладачі / Галуцких Ірина Анатоліївна

Галуцких Ірина Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра англійської філології та лінгводидактики

Доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри англійської філології і лінгводидактики

Розклад консультацій

• Вівторок 16.00-17.30
  • Четвер 8.00-9.30

Дисципліни

• Основи письмової комунікації
  • Основна іноземна мова (англійська)
  • Вступ до спеціальності

Біографія

В 2002 році закінчила Запорізький національний університет, факультет романо-германської філології, спеціальність «Мова та література (англійська)» (диплом магістра філології з відзнакою).

З 2002 року працювала на посаді асистента кафедри практики англійської мови, в 2002 року вступила до заочної аспірантури зі спеціальності 10.02.04 – германські мови.

11 червня 2007 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Еволюція історичного ядра лексичної системи англійської та німецької мов в VIII-XX ст. (структурний, семантичний, функціональний аспект) у спеціалізованій вченій раді Харківського національного уіверситету ім. В.Н. Каразіна.

З вересня 2007 року працює на посаді доцента, вчене звання доцента кафедри англійської філології присвоєно в жовтні 2011 року.

В 2009-2011 рр. виконувала обов’язки заступника декана факультету іноземної філології з наукової роботи.

В 2011-2014 рр. навчалась в докторантурі за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

21 червня 2018 року захистила докторську дисертацію на тему «Лінгвопоетика тілесності в художніх текстах англійського модернізму й постмодернізму» у спеціалізованій вченій раді Одеського національного університету ім. І.І. Мєчнікова.

З вересня 2018 року працює на кафедрі на посаді професора.

За активну і плідну наукову і науково-педагогічну роботу була неодноразово нагороджена грамотами ректора ЗНУ. За багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освіти й науки та справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів у 2008 році була нагороджена почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації.

Викладає теоретичні та практичні заняття українською та англійською мовами, керує курсовими роботами, дипломними проектами, магістерськими дисертаціями, а також кандидатськими дисертаціями, тематика яких відзначається широким діапазоном. У фокусі уваги опиняються явища мови і мовлення, а також текстові явища у взаємозв’язку з ментальними процесами в міждисциплінарному контексті.

ORCID: 0000-0003-4263-942X

Сфера наукових інтересів представлена когнітивною лінгвістикою, когнітивною поетикою, когнітивною семіотикою, лінгвістикою тексту, історичною лексикологією і фразеологією, функціональною лінгвістикою тощо.

Наукова робота представлена:

1) публікацією наукових робіт – монографій, статей та тез у фахових виданнях України, а також у зарубіжних часописах (загалом опубліковано блізько 150 наукових праць).

2) участю у конференціях різного рівня на теренах України та за її межами (Польща, Іспанія, Франція, Велика Британія, Канада, Чехія, Туреччина, Румунія, Греція, Потругалія, Хорватія, Голандія, Данія, Німеччина, Швеція , Литва, Латвія, Естонія, тощо).

3) Роботою в якості члена спеціалізованої вченої ради Запорізього національного університету Д 17.051.02 зі спеціальності 10.02.04 – германські мови.

4) Роботою в складі експертної ради роботи спеціалізованої вченої ради і виконанням ролі офіційного опоненту докторських і кандидатських дисертацій, наданням відгуків на автореферати дисертацій.

5) Взяттям участі в підготовці наукових конференцій, які щорічно організовуються на факультеті іноземної філології,

6) Членством в наукових міжнародних організаціях і спілках як Міжнародна асоціація історичної лінгвістики, Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики.

7) Виконанням редагування наукових статех у фахових наукових журналах (Вісник ЗНУ. Серія Філологія, Athens Journal of Philology);

8) Здійсненням керівництва студентською науковою проблемною групою «Проблеми мови і тексту в когнітивно-семіотичній парадигмі», у межах діяльності якої відбувається розробка та захист курсових робіт, магістерських досліджень, публікуються тези виступів на конференціях та статті студентів, деякі з яких здобувають винагороди  конкурсів наукових робіт (Ульченко І., диплом 3 ступеня на Всеукраїнському конкурсі Шекспірознавчих досліджень для молодих учених ім.Віталія Кейса)

9) Міжнародних стажуваннях (Чехія, Польща), а також взяттям  участі разом з іншими науковцями ЗНУ у реалізації проекту MultiEd (реєстраційний номер 610427-EE-2019-EPPKA2-CBHE-JP Erasmus+ Capacity Building in Higher Education Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration «Підготовка вчителів іноземних мов як шлях до багатомовної освіти та євроінтеграції України»).

Інформація надана факультетом іноземної філології

Галуцких Ірина Анатоліївна