Головна сторінка / Викладачі / Голуб Юлія Іванівна

Голуб Юлія Іванівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра англійської філології та лінгводидактики

Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Понеділок 16.00 -17.00
  • Четвер 11.00 - 12.00
  • Дисципліни

• Вступ до мовознавства
    • Дискурсологія та текстологія
    • Лінгвістичні студії
    • Перша іноземна мова (англійська) - 4-й курс
    • Англійська мова - 4-й курс, середня освіта.

Біографія

Закінчила Запорізький державний університет у 1994 р. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук в Одеському державному університеті ім. І. І. Мечникова у 1998 р. Тема дисертації: Системні відношення в словниковому складі англійської мови та їх лексикографічне відображення.  Вчене звання доцента кафедри теорії англійської мови присвоєно у 2002 р. Стаж педагогічної діяльності - 29 років (замінити 27 на 29). За багаторічну сумлінну працю та досягнення у науково-педагогічній діяльності була нагороджена почесними грамотами ректора ЗНУ, Запорізької міської ради та Запорізької обласної ради.

Наукова робота

Є автором близько 50-ти наукових та навчально-методичних праць. Членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» IESF.

ORCID 0000-0002-8929-007X

Інформація надана факультетом іноземної філології

Голуб Юлія Іванівна