Головна сторінка / Викладачі / Приходько Ганна Іллівна

Приходько Ганна Іллівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра англійської філології та лінгводидактики

Доктор філологічних наук, професор, професор кафедри

Розклад консультацій

• Вівторок  15:00 - 16:00
  • Четвер 10:00- 11:00
  • Дисципліни

• Практика англійської мови.
    • Історія англійської мови.
    • Стилістика англійської мови.
    • Актуальні проблеми сучасної філології.

Біографія

Закінчила Запорізький державний педагогічни університет у 1977 році.10. Трудову діяльність розпочато вчителем англійської та німецької мов Балабинської середньої школи, а з потім вчителем англійської мови у Запорізькій загальноосвітній школі №47.Докторську дисертацію захистила на засіданні спеціалізованої вченої ради Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 17 травня 2013 року за темою: «Когнітивно-дискурсивний потенціал оцінки та способи його вираження в сучасній англійській мові». Вчене звання професора кафедри англійської філології присвоєно 28 квітня 2015 року. Приходько Г.І. є одним із засновників (разом із Бігуновою Н.О.) школи аксіологічної лінгвістики в Україні. Галуззю наукових досліджень є: аксіопрагмалінгвістика, когнітивна лінгвістика, дискурсологія, концептологія, лінгвокультурологія. Результати її діяльності викладено у численних наукових публікаціях у вітчизняних та закордонних фахових виданнях, монографіях та навчальних посібниках (13 монографій, з яких 5 одноосібних, понад 100 статей). Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 17.051.02 із захисту докторських дисертацій по спеціальності 10.02.04 – германські мови у Запорізькому національному університеті та член спеціалізованої вченої ради К 67.051.05 по спеціальності 10.02.04 – германські мови у Херсонському державному університеті; головний редактор збірника наукових праць «Нова філологія» – Запоріжжя, ЗНУ, входить до складу редколегій наукового журналу «Львівський філологічний часопис». – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та «Записки з романо-германської філології». – Одеський національний університет ім.. І.І. Мечникова, рецензент міжнародного наукового журналу Lege artis. Language yesterday, today, tomorrow. The Journal of University of SS Cyril and Methodius in Trnava. Warsaw: De Gruyter Open. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних «Web of Science». Під її керівництвом захищено шість кандидатських дисертацій. Член експертної ради Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з філологічних наук та соціальних комунікацій.

Scopus Author ID: 57219147819

Web of Science Researcher ID AAG-6472-2019;

ORCID ID: org/0000-0001-6220-5333

Інформація надана факультетом іноземної філології

Приходько Ганна Іллівна