Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Кравченко Яна Павлівна

Кравченко Яна Павлівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра німецької філології і перекладу

Кандидат філологічних наук, доцент

Дисципліни

• Історія зарубіжної літератури (антична),
  • Історія зарубіжної літератури ХVІІ - ХVІІІ ст,
  • Історія зарубіжної літератури ХІХ ст.

Розклад консультацій

вівторок, четвер 11.00 – 13.00

Біографія

Кандидат філологічних наук, доцент, народилася у 1980 р. У 2002 р. з відзнакою закінчила Запорізький національний університет, спеціальність «російська мова і література». У 2006 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.01.02 «російська література» у Дніпропетровському національному університеті. У 2009 р. отримала другу вищу освіту на факультеті післядипломної освіти ЗНУ за спеціальністю «Англійська мова та література».

Наукова робота

Коло наукових інтересів: гендерні студії, поетика західноєвропейської літератури реалізму, ціннісно-смислова інтерпретація тексту синтаксис німецької мови. Автор багатьох наукових публікацій. Серед останніх:

1. Кравченко Я.П. Запорожці у світлі історичного ревізіонізму постмодерної доби: стратегія деканонізації // Вісник Запорізького національного університету: Зб. наук. праць. Філологічні науки. Запоріжжя : ЗНУ, 2017. № 2. С. 29-35.
  2. Кравченко Я.П. Морські чудовиська як концептуальна метафора англійської благопристойності в меш-ап романі Дж.Остен, Б.Вінтерса «Почуття і чутливість та морські чудовиська» // «Усі ріки течуть у море»: мариністика в літературі та культурі: зб. наукових матеріалів конференції. Бердянськ, БДПУ, 2019. С. 63-66.
  3. Кравченко Я.П. Технологія творення симулякру в масовій літературі // Фікція реальності / Реальність фікції. XVII Філологічні читання пам’яті Н.С. Шнейдер / Упорядник Т.Є. Пічугіна. Дніпро : Тріменс ЛТД, 2019. С. 30-34.
Інформація надана факультетом іноземної філології

Кравченко Яна Павлівна