Головна сторінка / Викладачі / Ніколова Олександра Олександрівна

Ніколова Олександра Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра німецької філології, перекладу та світової літератури

Доктор філологічних наук, професор

Розклад консультацій

• Середа, четвер 12.00-13.00
  • Дисципліни

• Вступ до літературознавства
    • Історія літературознавчих вчень
    • Історія зарубіжної літератури
    • Прикладні аспекти літературознавства: діахронічний аспект

Біографія

Ніколова Олександра Олександрівна народилася 7 травня 1976 року у м. Запоріжжі, Запорізької області. З 1994 р. по 1999 р. навчалась у Запорізькому державному університеті. У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата філологічних наук. У 2005 р. отримала вчене звання доцента. У 2018 р. захистила докторську дисертацію та отримала науковий ступінь доктора філологічних наук (спеціальність – «порівняльне літературознавство»).Член "Асоціації Українських Германістів".

Автор наукових праць. Серед останніх:

Nikolova O. ., Vasylyna K. . PSEUDOMORPHIC CHARACTERS OF THE NOVEL “THE PHARMACIST” BY YURIY VYNNYCHUK IN THE CONTEXT OF CULTURAL TRADITION (CULTUROLOGICAL FACETS OF ANALYSIS). В кн.: Modern philology: promising and priority areas for scientific researches : collective monograph. Lviv-Toru? : Liha-Pres. 2020 C. Р. 132-159.

Nikolova O. ., Kravchenko Y. . DISTINCTIVE CHARACTERISTICS OF THE UKRAINIAN MASHUP PROSE VS. AMERICAN AND EUROPEAN TRADITION. Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових праць. Філологічні науки.. 2020. № 2. C. 189-195. (Index Copernicus).

Інформація надана факультетом іноземної філології

Ніколова Олександра Олександрівна