Головна сторінка / Викладачі / Андрєєва Ірина Олександрівна

Андрєєва Ірина Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови

Кандидат філологічних наук, доцент

Дисципліни

• «Вступ до мовознавства»
  • «Основна іноземна мова (англійська)» 1, 2, 3 курс

Графік консультацій

• четвер 16.05 – 17.25, ауд.322

Біографія

Андрєєва Ірина Олександрівна з відзнакою закінчила Запорізький національний університет у 2001 році, здобувши кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови і літератури у вищій школі; у 2008 році здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 «Германські мови».

У Запорізькому національному університеті працює за фахом з 2001 року. Трудовий шлях розпочала на посаді викладача центру вивчення англійської мови при кафедрі теорії англійської мови.

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Лінгвокогнітивні параметри концептуалізації простору засобами англійської фразеології» у спеціалізованій вченій раді Д 41.051.02 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, диплом ДК № 047858. З 2008 році працює на посаді доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЗНУ. У 2012 році отримала вчене звання доцента, атестат доцента 12ДЦ №035252.

Бере активну участь у науковій діяльності факультету іноземної філології, зокрема керує студентською науковою групою в рамках підготовки студентів до щорічної Міжвишівської студентської науково-практичної конференції Різдвяні студентські наукові читання: Vita in lingua та інших наукових заходах. Виступає координатором роботи щорічної Міжнародної наукової конференції “Іноземна філологія у ХХІ столітті”.

Андрєєва І.О. працює у розвитку міжнародної діяльності ФІФ ЗНУ, а саме, в якості тренера з вдосконалення підготовки викладачів – у проекті «Естонія-Україна: співпраця у сфері багатомовної освіти » (2018-2020) та проекті з підвищення кваліфікації вчителів «Teacher Professional Development Institute» (2019-2020) за підтримки Американського посольства в Україні. На теперішній час є учасником довгострокового проекту MultiED за програмою Еразмус+, напрямок КА2 – розбудова потенціалу вищої освіти (2019-2022).

Наполегливо працює над підвищенням власних професійних компетенцій та навичок: У 2018 році Андрєєва І.О. успішно склала міжнародний іспит PTE General (Pearson Test of English) та отримала міжнародних сертифікат з англійської мови CEF С2, а також була акредитована як екзаменатор міжнародного іспиту PTE General.

В рамках співпраці з Відділом аспірантури та докторантури ЗНУ, з 2017 року Андрєєвою І.О. проводиться підготовка аспірантів до складання міжнародних мовних іспитів рівня B2 та вище. Так, протягом 2018-2020 рр.. 25 аспірантів успішно склали міжнародний іспит PTE, який визнається Міністерством освіти та науки України, та отримали міжнародні мовні сертифікати CEFR B2- C1.

Коло наукових інтересів:

• сучасна англійська фразеологія
  • лінгвокогнітологія
  • мультимодалістика
  • дискурсологія

Профіль Google Scholar

Профіль СИНАП ЗНУ

Інформація надана факультетом іноземної філології

Андрєєва Ірина Олександрівна