Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Андрєєва Ірина Олександрівна

Андрєєва Ірина Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови

Кандидат філологічних наук, доцент

Дисципліни

• «Вступ до мовознавства»
  • «Основна іноземна мова (англійська)» 1, 2, 3 курс

Графік консультацій

• четвер 16.05 – 17.25, ауд.322

Біографія

У 2000 році з відзнакою закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Англійська мова та література» (диплом АР № 13943642) та здобула кваліфікацію філолог, викладач англійської мови та літератури, викладач німецької мови.

У 2001 році з відзнакою закінчила магістратуру Запорізького державного університету за спеціальністю «Англійська мова та література» (диплом АР № 17035937) та отримала кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови та літератури у вищій школі

У 2001 році почала педагогічну діяльність на посаді викладача Центру з вивчення англійської мови при кафедрі теорії англійської мови.

У 2004 – 2007 рр. навчалася в денній аспірантурі за спеціальністю 10.02.04 – Германські мови.

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Лінгвокогнітивні параметри концептуалізації простору засобами англійської фразеології» у спеціалізованій вченій раді Д 41.051.02 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, диплом ДК № 047858.

у 2012 році отримала вчене звання доцента, атестат доцента 12ДЦ №035252.

з 2007 р. по теперішній час працює на кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови.

Коло наукових інтересів:

• сучасна англійська фразеологія
  • лінгвокогнітологія
  • мультимодалістика
  • дискурсологія
  • Інформація надана факультетом іноземної філології

Андрєєва Ірина Олександрівна