Головна сторінка / Викладачі / Андрєєва Ірина Олександрівна

Андрєєва Ірина Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови

Кандидат філологічних наук, доцент

Дисципліни

• «Вступ до мовознавства»
  • «Основна іноземна мова (англійська)» 1, 2, 3 курс

Графік консультацій

• вівторок 14.30 -15.30

Біографія

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Лінгвокогнітивні параметри концептуалізації простору засобами англійської фразеології» у спеціалізованій вченій раді Д 41.051.02 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, диплом ДК № 047858.

З 2008 році працює на посаді доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЗНУ.

У 2012 році отримала вчене звання доцента, атестат доцента 12ДЦ №035252. Бере активну участь у науковій діяльності факультету іноземної філології, зокрема керує студентською науковою групою в рамках підготовки студентів до щорічної Міжвишівської студентської науково-практичної конференції Різдвяні студентські наукові читання: Vita in lingua та інших наукових заходах. Наполегливо працює над підвищенням власних професійних компетенцій та навичок:

У 2018 році Андрєєва І.О. успішно склала міжнародний іспит PTE General (Pearson Test of English) та отримала міжнародних сертифікат з англійської мови CEF С2, а також була акредитована як екзаменатор міжнародного іспиту PTE General. В рамках співпраці з Відділом аспірантури та докторантури ЗНУ, з 2017 року Андрєєвою І.О. проводиться підготовка аспірантів до складання міжнародних мовних іспитів рівня B2 та вище. Так, протягом 2018-2021 рр.. 25 аспірантів успішно склали міжнародний іспит PTE, який визнається Міністерством освіти та науки України, та отримали міжнародні мовні сертифікати CEFR B2- C1. З початку повномасштабного вторгнення також працює військовим перекладачем операції INTERFLEX з підготовки українських військових.

Наукові інтереси

• перекладознавство;
  • військовий переклад;
  • лінгвостилістичні та лінгвокогнітивні особливості різног роду текстів.

Профіль Google Scholar

Профіль СИНАП ЗНУ

Інформація надана факультетом іноземної філології

Андрєєва Ірина Олександрівна