Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Сватьєв Андрій Вячеславович

Сватьєв Андрій Вячеславович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання Кафедра фізичної культури і спорту

Завідувач кафедри фізичної культури і спорту

Доктор педагогічних наук, професор

Заслужений тренер України з веслування академічного

Дисципліни

  • Олімпійський та професійний спорт
  • Спортивно-педагогічне вдосконалення

Біографія

Народився 29 січня 1973 року у м. Запоріжжя. У 1994 році закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Фізична культура» (присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» з кваліфікацією «Викладач фізичної культури»). З 1994 року – викладач кафедри валеології ЗНУ. З 1999 року – викладач кафедри фізичної реабілітації ЗНУ. У 2001 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Соціально-педагогічні умови формування фізичного здоров’я підлітків у позашкільній роботі». З 2002 року по теперішній час – тренер-викладач з академічного веслування в ДЮСШ «Україна» за сумісництвом. З 2003 року – завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту. У 2004 році – присвоєне вчене звання доцента кафедра фізичної реабілітації ЗНУ. У 2011 році отримав звання «Заслужений тренер України з веслування академічного». У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему «Теоретичні і методичні засади підготовки майбутнього тренера-викладача до професійної діяльності». У 2014 році присвоєне вчене звання професора кафедри олімпійського та професійного спорту.

Наукова робота

Google scholar

Член редакційної колегії Збірника наукових праць «Вісник Запорізького національного університету. Фізичне виховання та спорт». Член-кореспондент Академії менеджменту в освіті та культурі. Член спеціалізованої вченої ради К 17.051.09 зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, Запорізький національний університет та спеціалізованої вченої ради Д 17.127.04 зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, Класичний приватний університет

Має понад 150 наукових публікацій, в тому числі 2 монографії, 3 авторських права, 3 патенти та 15 праць навчально-методичного характеру (5 навчальних посібників, з них – 3 з грифом МОН; 3 навчально-методичних посібника).

Підготував 1 кандидата педагогічних наук, також протягом 2016-2017 рр. планується захист ще 2 кандидатських дисертацій.

У 2009 році виконавчим комітетом Запорізької міської ради нагороджено відзнакою за вагомий внесок у розвиток академічного веслування в м. Запоріжжя, У 2011 році отримав орден ІІ ступеня «За заслуги перед Запорізький краєм». У 2013 році за вагомі спортивні досягнення (вихованці стають срібними призерами XXVII Всесвітньої літньої Універсіади) отримує медаль «За працю і звитягу», а також подяку Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України. За видатні спортивні досягнення у 2014 р. нагороджено медаллю «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя».

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Сватьєв Андрій Вячеславович