Головна сторінка / Викладачі / Александрова Олена Федорівна

Александрова Олена Федорівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра іноземних мов професійного спрямування

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування

Графік консультацій:

• понеділок 12.55-14.15
  • п’ятниця 12.55 – 14.15

Код доступа: d5v4V4

Електрона пошта: alexandrova_elena@i.ua

Дисципліни

• Іноземна мова (англійська)
  • Англійська мова професійно-комунікативної спрямованості
  • Професійно-орієнтований практикум англійською мовою

Біографія

Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель англійської та німецької мови. Спеціаліст з проведення програм занурення та інтенсивного навчання іноземної мови. Велику увагу приділяє розвитку мовних навичок засобами мистецтва та музики. Володарка відзнаки Американської Ради з Міжнародної Освіти, відзнака «За видатні досягнення у викладанні англійської мови» «In Recognition of Excellence in Teaching English and American studies». Захистила дисертацію зі спеціальності «Теорія та методика виховання».

Наукова діяльність

Коло наукових інтересів: програми занурення, навчання іноземної мови засобами інтенсивної методики, лінгвопсихологія теорія цінностей. Автор понад 100 наукових публікацій, 9 науково-методичних посібників. Має високий рейтинг цитування у Google Scholar h6. Співавтор колективної монографії, виданої в Бостоні. За високі досягнення в науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки, справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів нагороджена почесною грамотою ректора Запорізького національного університету.

Інформація надана факультетом іноземної філології

Александрова Олена Федорівна