Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Білозуб Людмила Миколаївна

Білозуб Людмила Миколаївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра акторської майстерності

кандидат мистецтвознавства, доцент, гарант освітньої програми «Дизайн»

Дисципліни

•  Історія мистецтв
  •  Історія дизайну
  •  Вступ до спеціальності
  •  Психологія мистецтв та образотворче мистецтво
  •  Історія світової та української літератури
  •  Вокал
  •  Постановка голосу
  •  Сольний спів

Розклад консультацій

• П'ятниця 16:00-18:00 ауд.207 (8)

Біографія

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут, Донецький національний університет та аспірантуру Київського національного університету культури і мистецтв. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 26.00.01 – теорія й історія культури.

Із 2013 року кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри акторської майстерності та дизайну.

Стаж педагогічної роботи 28 років, у т. ч. 14 років у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

Протягом 2013-2016 рр. відповідальна за профорієнтаційну роботу.

Щорічно бере участь у «Ярмарку освіти».

Із 2016 р. – відповідальна на кафедрі акторської майстерності та дизайну за впровадження та розвиток системи електронного забезпечення навчання в ЗНУ.

Із 2017 р. – редактор «Вісника Запорізького національного університету. Педагогічні науки».

Має вагомі досягнення, нагороджена:

Грамотами ректора ЗНУ за сумлінну працю, плідну роботу; за високопрофесійну вокальну підготовку майбутніх акторів та участь у проведенні ІІІ-го Всеукраїнського міжвузівського фестивалю акторів-вокалістів.

Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за участь ІІ Міському фестивалі «Мистецька пектораль»; за якісну підготовку переможців ІІІ Міського конкурсу образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя»; за професійну компетентність у складі журі конкурсу дизайн-проєктів «Моя рідна школа – школа майбутнього».

Дипломами за роботу у якості члена журі Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних фестивалів та конкурсів: «Таланти Хортиці», «Скіфська пектораль», «Мистецька пектораль», «Арт-барви Запоріжжя», «Золота скарбничка», «Дивосвіт», «MUZA», «Різдвяні вітання», «Світ театру та Я» тощо.

Член Спілки дизайнерів України.

Член Національної спілки театральних діячів України.

Організатор регіонального конкурсу «Арт-барви Запоріжжя».

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: професійна підготовка акторів і дизайнерів, становлення та розвиток дизайн-освіти, формування вокальних компетенцій майбутніх акторів, національний дискурс сучасної музичної  культури.

Активно займається науковою діяльністю: бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах. Виступає з науково-методичними доповідями, друкує статті в наукових журналах. Має понад 50 наукових праць, 4 методичні рекомендації, 5 навчально-методичних посібників, із них 2 для студентів спеціальності «Дизайн».

Проводить активну роботу щодо залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

У грудні 2019 року підвищила кваліфікацію (стажування) в Харківській державній академії культури на кафедрі майстерності актора.

У листопаді 2019 року з метою набуття нових та вдосконалення раніше набутих компетентностей у викладанні дисциплін та з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту взяла участь у заході «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів».

Міжнародне співробітництво: у червні 2019 року підвищила кваліфікацію (стажування) у Віденському університеті прикладних мистецтв (Австрія) та в Люблянському університеті (Словенія).

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Білозуб Людмила Миколаївна