Головна сторінка / Викладачі / Козич Ірина Володимирівна

Козич Ірина Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності

Кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи, голова НМР факультету

Розклад консультацій

• Вівторок з 11.00 - 13.00 (ауд. 221, 8 корпус)
  • Середа з 13.00 - 14.30 (ауд. 221, 8 корпус)
  • Дисципліни

• Арт - терапія в спеціальній педагогіці
    • Арт- терапія в соціальній роботі
    • Педагогічна конфліктологія
    • Вікова та педагогічна психологія
    • Конфліктологія
    • Дидактичні системи у вищій школі
    • Освітні програми, експертиза та захист дисертації
    • Педагогічний контроль у системі освіти
    • Інтерактивні методи навчання у вищій школі
    • Основи формування конфліктологічної компетентності педагога вищої школи

Біографія

Козич Ірина Володимирівна у 1999 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Французька мова та література».

Кандидат педагогічний наук з 2008 року. Дисертацію захистила у 2008 році у спеціалізованій вченій раді К 26.053.09 при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України, диплом ДК №049971.

Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІУ рівня акредитації 12 років, в т.ч. у Запорізькому національному університеті 15 років.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: Сферою наукових інтересів є вивчення конфліктів та шляхи їх запобігання у професійній діяльності викладача закладу вищої освіти, процес формування конфліктологічної компетентності, конфліктологічної культури як чинників професіоналізму педагога вищої школи.

Наукові здобутки: Має понад 50 публікацій, з них 25 наукових та 25 науково – методичного характеру.

Керує науково-дослідною роботою студентів з «Педагогіки» та «Педагогіки вищої школи», бере участь у підготовці студентів до виступів на науково-практичних конференціях, до участі у всеукраїнській олімпіаді з педагогіки.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Козич Ірина Володимирівна