Головна сторінка / Викладачі / Губа Наталія Олександрівна

Губа Наталія Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра психології

Завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент

Дисципліни

• Методика викладання психології
  • Психодіагностика
  • Методика проведення психологічної експертизи в різних галузях

Графік консультацій

• Вівторок 14.00-15.00 (ауд. 220 8 корп.)
  • Четвер 14.00-15.00 (ауд. 220 8 корп.)

Губа Н.О. працює в ЗНУ з 1990 року.

Була прийнята на посаду викладача кафедри практичної психології Запорізького державного педагогічного інституту у 1990 р.

У 1995 році захистила кандидатську дисертацію «Критерії і показники діагностики научуваності в молодшому шкільному віці».

1995 році отримала ступень кандидата психологічних наук.

18.10.2001 році – присвоєння вченого звання доцента.

Наукова робота

Губа Н.О. приділяє велику увагу модернізації навчально-методичної роботи на факультеті через ініційовані нею майстер-класи, які репрезентують інновації у сфері викладання лекційних курсів і проводить семінарських занять з дисциплін “Психодіагностика”, “Методика викладання психології в школі”, “Методика проведення психологічних експертиз”, “Психологічна служба”, “Методика викладання у вищій школі (Чинники успішного працевлаштування)”, для студентів спеціальності “Психологія” (освітньо- кваліфікаційний рівень – “бакалавр”, “магістр”).

З метою вдосконалення навчального процесу, його оптимізації впроваджено інноваційні технології навчання (інтерактивні технології, метод проектів, комп’ютерні презентації з курсів), розроблено матеріали електронного контенту дисциплін.

Розроблено навчальні та робочі програми з дисциплін: “Психодіагностика”, “Методика викладання психології в школі”, “Методика проведення психологічних експертиз”, “Психологічна служба”, “Методика викладання у вищій школі (Чинники успішного працевлаштування)”, для студентів спеціальності “Психологія” (освітньо-кваліфікаційний рівень – “бакалавр”, “магістр”).

Має 88 публікацій, з них 16 – навчально-методичні посібники, 25 – статті у затверджених ВАК України фахових виданнях, 37 – матеріали наукових конференцій.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Губа Наталія Олександрівна