Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

• Патопсихологія,
  • Нейропсихологія,
  • Клінічна психологія,
  • Психологія розвитку в нормі і патології,
  • Основи психокорекційної роботи

Графік консультацій

• Середа 11.00-12.00 (ауд. 220 8 корп.)
  • Четвер 9.35-10.35 (ауд. 220 8 корп.)

Освіта:

Запорізький державний університет, спеціальність практична психологія (1992 -1997 р.)

Захист дисертації на здобуття ступеня кандидата психологічних наук (м. Київ, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, «Психологічні особливості становлення стилю життя особистості в підлітковому і юнацькому віці», 2008 р.), отримання вченого звання кандидат психологічних наук

Досвід роботи:

Гімназія №11, практичний психолог (1994 – 2000 рр.);

Запорізький державний університет, аспірантура (1997-2000)

Запорізький національний університет, кафедра психології,  (з 2000 р)

Наукова робота

Наукові інтереси полягають у сфері психології розвитку в нормі і патології, нейропсихології розвитку, клінічній психології, патопсихології, психології здоров’я.

Автор понад 40 наукових публікацій з проблем психології розвитку, клінічної психології, психології особистості та її життєвого стилю та ін.

Учасник міжнародних конференцій, організатор науково-практичних семінарів, круглих столів з різних аспектів клінічної психології та проблем психічного розвитку, автор майстер-класів з патопсихологічної діагностики та корекції.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Малина Олена Григорівна