Головна сторінка / Викладачі / Грандт Вікторія Вікторівна

кандидат психологічних наук, доцент

Дисципліни

• Психологія травмуючих ситуацій
  • Психотерапія депресивних та психосоматичних хворих

Графік консультацій

• Вівторок 14.00-15.00 (ауд. 220 8 корп.)
  • Четвер 14.00-15.00 (ауд. 220 8 корп.)

Біографія

Грандт Вікторія Вікторівна у 2009 р. закінчила магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Психологія».

Із 2009 р. працює на кафедрі практичної психології Запорізького національного університету.

У 2012 р. закінчила аспірантуру Запорізького національного університету зі спеціальності «Соціальна психологія. Психологія соціальної роботи».

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію «Копінг-ресурси як чинник збереження професійного здоров’я особистості» зі спеціальності «Загальна психологія. Історія психології».

Із 2014 р. – старший викладач кафедри практичної психології Запорізького національного університету. Викладала такі навчальні дисципліни: «Психологія здоров’я», «Психологія травмуючих ситуацій», «Психотерапія депресивних та психосоматичних хворих», «Психологічний практикум з ІОП» «Загальна психокорекція», «Вступ до спеціальності», «Управління конфліктами», «Психологія конфлікту» та ін.

З 2016 р. – доцент кафедри психології Запорізького національного університету.

Автор понад 100 наукових публікацій з проблем психології здоров’я, соціальної психології, психології особистості. Автор монографій, наукових посібників, навчально-методичних матеріалів та ін.

Учасник міжнародних конференцій, воркшопів, семінарів з психології здоров’я, психології особистості, соціальної психології та психотерапії. Сертифікований гештальт-терапевт.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: психологія здоров’я, психотерапія та консультування, психосоматика, формування професійної свідомості психологів.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Грандт Вікторія Вікторівна