Головна сторінка / Викладачі / Ротко Ольга Миколаївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра психології

Асистент кафедри психології

Графік консультацій

• Понеділок 12.00-12.50 (платформа Zoom ідентифікатор: 912 313 5652, пароль: 2334)
  • П’ятниця 12.00-12.50 (платформа Zoom ідентифікатор: 912 313 5652, пароль: 2334)

Дисципліни

• Психологія віктімної поведінки (практичні заняття/заочна форма навчання)
  • Організація психолого-педагогічного супроводу в закладах спеціальної та інклюзивної освіти (практичні заняття/заочна форма навчання)

Біографія

2019 рік – закінчила Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, магістр за спеціальністю Соціальна робота, професійна кваліфікація фахівець із соціальної роботи, викладач із соціальної педагогіки.

2017-2022 рр– вихователь у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Оберіг».

Лютий-червень 2022 року– асистент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету.

З жовтня 2022 року – учасниця команди виконавців проєкту «Europea npractices of social entrepreneurship: sustainability, inclusionan dcreativity» за програмою Erasmus+ JeanMonnet.

З вересня 2023 року – викладач кафедри психології Запорізького національного університету.

20 жовтня - 14 грудня 2020 року – взяла участь у міжнародному проекті «Transformation o educationan dPedagogical Universitiesfor XXI century». Університет Масарика, м. Брно, Чеська республіка. В рамках проекту опановано онлайн-курс «Support of Science and Research in Higher Education»; у співавторстві з колегами з університету Масарика до конкурсу подано проект, який здобув перемогу.

6-29 квітня 2021 року – взяла участь у міжнародному проекті «Transformation of educationan dPedagogicalUniversitiesfor XXI century». Університет Масарика, м. Брно, Чеська республіка, опановано онлайн-курс «Inclusionand Internalizationin Higher Education». У співавторстві з колегами з університету Масарика опубліковано статтю за результатами дослідження ставлення майбутніх вчителів до інклюзивного навчання «Pre-Service Primary School Teacher University Training for Inclusive Education in the Czech Republic and Ukraine: An Exploratory Study».

Травень 2021 року – склала міжнародний іспит з загальної англійської, за результатами якого отримала міжнародний сертифікат (CEF B2).

11-15 жовтня 2021 року в рамках реалізації міжнародного проекту «Transformation of educationand Pedagogical Universitiesfor XXІ century» взяла участь у навчальній подорожі та опанувала воркшоп «Strategies and Trends Supporting the Development and Modernisation of Universities within the framework of project», Уіверситет Масарика, м. Брно та Університет імені Томаша Баті, м. Злін, Чеська Республіка. По завершенню реалізації міжнародного проєкту взяла участь у заключній конференції проекту «Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття», 24 листопада 2021 року.

Наукова робота

2019-2023 рр– аспірантка кафедри психології Запорізького національного університету.

Сфера наукових інтересів стосується аспектів спеціальної психології, зокрема питань підготовки майбутніх педагогів до роботи в інклюзивному освітньому просторі.

Серед публікацій: статті у фахових виданнях України – 3, стаття у співавторстві у виданні, що індексується у базі Scopus – 1, матеріали конференцій – 5.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Ротко Ольга Миколаївна