Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Лукасевич Оксана Анатоліївна

Лукасевич Оксана Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра психології

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології

Дисципліни

• Загальна психологія
  • Основи психологічного консультування
  • Етнопсихологія
  • Практикум із загальної психології

Графік консультацій

• Понеділок 11.00-12.00 (ауд. 220 8 корп.)
  • Середа 13.00-14.00 (ауд. 220 8 корп.)

Біографія

Лукасевич Оксана Анатоліївна у 2005 р. закінчила магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Психологія».

Із 2005 р. працює на кафедрі практичної психології Запорізького національного університету.

У 2008 р. закінчила аспірантуру Запорізького національного університету зі спеціальності «Соціальна психологія. Психологія соціальної роботи».

У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію «Суб’єктно-вчинкові критерії оцінки особистісної зрілості студентської молоді» зі спеціальності «Загальна психологія, історія психології» і отримала науковий ступінь кандидата психологічних наук.

Із 2014 р. – працює на посаді доцента кафедри практичної психології Запорізького національного університету.

У 2015 р. було присвоєно вчене звання доцента кафедри практичної психології.

Викладала такі навчальні дисципліни: «Загальна психологія», «Етнопсихологія», «Психологія розвитку в нормі та патології», «Практикум із загальної психології», «Основи психологічного консультування», «Соціальна психологія», «Основи самоорганізації навчальної діяльності», «Психологію сумісної діяльності » та ін.

Наукова робота

Автор понад 100 наукових публікацій з проблем загальної психології, історії психології, соціальної психології, психології особистості та етнопсихології. Автор навчальних посібників, навчально-методичних матеріалів та ін.

Учасник міжнародних конгресів, конференцій, воркшопів, семінарів з психології особистості, соціальної психології та психотерапії, організаційної та економічної психології.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Лукасевич Оксана Анатоліївна