Головна сторінка / Викладачі / Товстоп’ятко Федір Федорович

Товстоп’ятко Федір Федорович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Кандидат філософських наук, доцент кафедри

E-mail: tovstop@yandex.ua

Дисципліни

Народився 6 серпня 1975 року у м. Оріхів, Запорізької області.

Освіта – 1996 році закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання».

З 1996 по 2000 рік працював вчителем фізичної культури у Катеринівській ЗОШ, Покровського району, Дніпропетровської області.

2000 – 2010 роки старший викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму, факультету «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

У 2010 – захистив дисертаційне дослідження при Дніпропетровському національному університеті ім.. Олеся Гончара.

У 2013 році виконав норматив «Майстра спорту України» зі спортивного туризму.

У 2014 році отримав вчене звання доцента кафедри «Теорії та методики фізичного виховання і спорту».

Відзначений подякою Запорізької облдержадміністрації за успішну науково-дослідну діяльність.

Інформація повинна не перевищувати 2000 символів.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Товстоп’ятко Федір Федорович