Головна сторінка / Викладачі / Соколова Ольга Валентинівна

Соколова Ольга Валентинівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

E-mail: sokolovaolja@mail.ru

Дисципліни

Народилася 21 липня 1968 року у м. Запоріжжя.

Освіта – 1990 року закінчила фізичний факультет Запорізького національного університету та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика», здобула кваліфікацію фізика і викладача вищих навчальних закладів.2002 року закінчила з відзнакою факультет Фізичного виховання Запорізького національного університету та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання», здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту, викладача вищих навчальних закладів, керівника фізичного виховання дітей дошкільного віку.

З 1990 року працює на кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, факультету «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

10 жовтня 2011 року захистила дисертаційне дослідження при Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту, на тему: «Ефективність використання засобів степ-аеробіки в системі занять з фізичного виховання студентів 18-19 років».

Відзначена подякою ректора за плідну працю і успішну науково-дослідну діяльність.

Інформація повинна не перевищувати 2000 символів.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Соколова Ольга Валентинівна