Головна сторінка / Викладачі / Пиптюк Павло Федорович

Пиптюк Павло Федорович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Кандидат педагогічних наук, старший викладач

E-mail: piptukpavel@mail.ru

Дисципліни

Біографія

Народився 30 січня 1984 року у с. Володимирівка, Вільнянського району Запорізькою області.

Освіта – 2007 року закінчив з відзнакою факультет Фізичного виховання Запорізького національного університету та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання», здобув кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту, викладача вищих навчальних закладів, менеджера екологічного і спортивного туризму.

2008 - 2010 роки викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму, факультету «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

2010 - 3013 роки аспірант Запорізького національного університету за спеціальністю –13.00.03 – «Корекційна педагогіка».

З 1 листопада 2013 року працює старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, факультету «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

Захистив дисертаційне дослідження при Інституті спеціальної педагогіки НАПН України, на тему: «Корекція рухової сфери в учнів з вадами слуху засобами оздоровчого туризму».

Відзначений подякою ректора за успішну науково-дослідну діяльність.

Інформація повинна не перевищувати 2000 символів.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Пиптюк Павло Федорович