Головна сторінка / Викладачі / Притула Олександр Леонтійович

Притула Олександр Леонтійович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Старший викладач

E-mail: prityla@mail.ru

Дисципліни

Народився 23 грудня 1970 року в м. Василівка Запорізької області.

Освіта – в 1992 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут ім. В.Я. Чубаря, електротехнічний факультет, в 2001 році закінчив Запорізький інститут Державного і Муніципального управління, юридичний факультет, в 2003 році закінчив Запорізький державний університет, факультет фізичного виховання, спеціальність “Фізичне виховання”, здобув кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту, викладача вищих навчальних закладів.

1992-1993 роки – начальник електротехнічної лабораторії КП “Міськводоканал” м. Запоріжжя.

1993-1998 роки - старший викладач кафедри фіз. виховання та військово – прикладних мистецтв, Міжнародного інституту державного та муніципального управління, м. Запоріжжя.

1998-2002 роки - директор міської козацької дитячо – юнацької спортивної школи козацьких бойових мистецтв «Спас», м. Запоріжжя.

2002-2003 роки - інструктор – методист МК ДЮСШБМ «Спас», м. Запоріжжя.

2003-2005 роки - завідуючий кафедрою національних одноборств Міжрегіональної академії управління персоналом, м. Київ.

2006-2009 роки - тренер – викладач МК ДЮСШБМ «Спас», м. Запоріжжя.

2009-2013 роки - викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму, факультет «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

З 2013 року працює старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, факультету «Фізичного виховання» Запорізького національного університету.

В 2012 році закінчив аспірантуру Запорізького національного університету за спеціальністю 13.00.01 – “Професійна освіта”.

Працює над кандидатською дисертацією на тему “Підготовка майбутніх фахівців фізичної культури і спорту до професійної діяльності з використанням національних засобів фізичного виховання”.

Нагороди, почесні звання - - медаль "За розвиток Запорізького краю" від голови Запорізької облдержадміністрації та голови Запорізької обласної ради, 2012 рік;

- орден ІІІ ступені «За заслуги перед запорізьким краєм» від Запорізької обласної ради, 2010 р;

- медаль «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя» від Запорізького міського голови, 2010 р;

- відзнака президента України «Хрест Івана Мазепи», 2009 рік;

- Хрест «Запорізька слава» за відданість справі відродження Запорізького краю від Голови Запорозької державної адміністрації, 2007 рік;

- Подяка від Посольства США за участь у спільному україно – американському проекті «Джон Пол Джонс» (2013 рік);

- Відзнака «Оскар у бойових мистецтвах» (За видатні досягнення у бойових мистецтвах) від Міжнародної конфедерації бойових мистецтв (ІМАС) 2014 рік;

- орден ІІ ступені «За заслуги перед запорізьким краєм» від Запорізької обласної ради, 2014 р;

- неодноразово нагороджений різними відзнаками від державних установ та громадських об’єднань.

Інформація повинна не перевищувати 2000 символів.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Притула Олександр Леонтійович