Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Маковецька Наталія Валеріївна

Маковецька Наталія Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання Кафедра туризму

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри туризму

Дисципліни

• Організація готельного господарства
  • Основи комунікації та ведення переговорів
  • Естетичне оформлення готелів

Біографія

Народилася 5 квітня 1963 року. У 1982 році закінчила Запорізьке педагогічне училище, у 1988 році Бердянський державний педагогічний інститут і отримала кваліфікацію викладача педагогіки і психології.

У 2000 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.02 теорія та методика навчання, у 2012 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія та методика професійної освіти.

Працювала вихователем, методистом, завідувачем у дошкільних навчальних закладах м. Запоріжжя, доцентом кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцентом кафедри теорії методики фізичної культури і туризму Запорізького національного університету. Після утворення в 2013 році кафедри туризму на факультеті очолила її.

У 2017 році отримала кваліфікацію спеціаліста з туризмознавства.

E-mail: natalia.v.mak@gmail.com

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Маковецька Наталія Валеріївна