Головна сторінка / Викладачі / Конох Андрій Анатолійович

Конох Андрій Анатолійович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Кандидат педагогічних наук, доцент

Дисципліни

• Активно-оздоровчий туризм
  • Організація транспортних послуг
  • Екологічний та спортивний туризм

Розклад консультацій

• Понеділок 11:25-12:45
  • П'ятниця 11:25-12:45

Біографія

Народився 1 січня 1992 року. В 2014 році закінчив Запорізький національний університет та здобув кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту. В 2017 році закінчив Запорізький національний університет та здобув кваліфікацію фахівця з туризмознавства. В 2020 році захистив дисертацію на тему «Формування фахової компетентності майбутніх викладачів фізичного виховання у сфері екологічного туризму». В 2021 році отримав звання доцента. У 2022 році закінчив магістратуру Класичного приватного університету за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» та отримала кваліфікацію фахівець з готельної справи, фахівець із ресторанної справи.

Наукова робота

Основні наукові дослідження пов’язані з вивченням теоритичних та методичних засад професійної підготовки майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи, активного туризму в умовах класичного університету. Як доцент викладає провідні теоретичні курси з активно-оздоровчого туризму, організаціі транспортних послуг, екологічного та спортивного туризму. Автор 2 навчально-методичних посібників, 2 статей Скопус та 35 фахових наукових статей.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Конох Андрій Анатолійович