Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

• Фізика
  • Математичний апарат фізики
  • Методика навчання мови фізики
  • Теорія і методика навчання фізики
  • Методика розв`язання задач з фізики
  • Методика навчання природничих наук

Розклад консультацій

• Чт. 12.55, каб. 14 (1 корпус ЗНУ)

Біографія

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної фізики Запорізького національного університету, керівник проектної групи освітньої програми Середня освіта (Фізика) бакалаврського рівня з предметної спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика).

З відзнакою закінчила вищий навчальний заклад Запорізький державний університет у 2000 р., спеціальність – Фізика, кваліфікація – Магістр фізики, викладач у вищій школі.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: теорія і методика навчання фізики, методика навчання природничих наук, STEM-освіта як основний орієнтир в оновленні інноваційних технологій у процесі навчання фізики у закладах вищої освіти. Автор 100 науково-методичних праць, серед яких 4 навчальних посібника та патент на винахід.

Google scholar

Інформація надана математичним факультетом