Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Міщенко Валерій Григорович

Міщенко Валерій Григорович

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, академік АНВО України, лауреат Державної премії України у галузі науки та техніки, начальник навчально-науково-виробничого центру «Металспецпроект»

Дисципліни

• Механіка нанокомпозитів
  • Вступ до спеціальності
  • Системи технологій
  • Авіаційне матеріалознавство
  • Методи структурного аналізу матеріалів
  • Основи технологій виготовлення деталей та вузлів авіаційних двигунів

Розклад консультацій

• Ср. 12:55 к. 47

Біографія

Закінчив вищий навчальний заклад Запорізький машинобудівний інститут ім. В.Я. Чубаря, 1973 р., машини і технологія обробки металів тиском, кваліфікація інженер-механік. Наукова ступінь доктор технічних наук 05.02.01 – Матеріалознавство «Технологічні основи керування структурою і властивостями корозійностійких сталей». Професор по кафедрі прикладної фізики, ЗНУ.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: розробка конструкцій фізичних приладів, способів їхнього застосування; створення нових матеріалів з підвищеними фізико-механічними та експлуатаційними властивостями, а також технологій їхнього виробництва.

Інформація надана фізичним факультетом

Міщенко Валерій Григорович