Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Меняйло Вікторія Іванівна

Меняйло Вікторія Іванівна

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів

кандидат фізико-математичних наук, доцент відмінник освіти України член Української асоціації дослідників освіти

Дисципліни

• Фізика атома
  • Фізика наноматеріалів і композитів
  • Дефекти структурованих матеріалів
  • Методи дослідження структури матеріалів
  • Основи європейської проєктної діяльності
  • Основи дослідницько-інноваційної діяльності

Розклад консультацій

• Пн. 13.00 к. 61

Біографія

Закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Фізика» та отримала кваліфікацію: фізик, викладач фізики (1991 р.). Закінчила аспірантуру Запорізького державного університету зі спеціальності: 01.04.10 – Фізика напівпровідників і діелектриків та отримала науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук (1999 р.). Тема дисертації – «Моделювання процесів хемостимульованої міграції атомних часток у приповерхневих шарах напівпровідників». Отримала вчене звання доцента по кафедрі фізичного матеріалознавства (2002).

Є академічним координатором міжнародного проєкту 587321-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE «EUROPROC за програмою Еразмус+ (2017-2020 рр). Пройшла стажування на природничому факультеті університету Дю Мен в якості запрошеного професора (м. Ле Ман, Франція, 2008 р.); навчання за програмою «Система внутрішнього оцінювання якості освітньої діяльності» у рамках міжнародного проєкту «Прогресивне управління університетом» в університеті Т. Гарика Масарика (м. Брно, Чеська республіка, 2018 р.); стажування у Варшавському та Ягеллонському університетах (м. Варшава-Краків, Польська Республіка, 2019 р.) у рамках міжнародного проєкту «Інноваційний університет та лідерство», фаза V «Інтердисциплінарність та галузевість і стратегії розвитку університетів».

Наукова робота

Коло наукових інтересів: дифузійні процеси у напівпровідникових матеріалах, механіка наноструктурованих матеріалів, реформування освіти і науки в Україні за європейськими стандартами, теоретичні та методичні аспекти підготовки PhD.

Автор понад 100 наукових і науково-методичних праць у вітчизняних і зарубіжних виданнях, у тому числі у журналах, включених до міжнародних науковометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Член ГО «Інноваційний університет» та член Української науково-дослідницької асоціації.

Інформація надана фізичним факультетом

Меняйло Вікторія Іванівна