ВІТАЄМО!

21.09.2007 16:26

Колектив Запорізького національного університету щиро вітає декана історичного факультету, доцента, кандидата історичних наук

Віктора Григоровича Ткаченка

з Днем народження!

У цей урочистий день бажаємо Вам благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги в нелегкій та відповідальній роботі, а також сподіваємось, що Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов.
Колектив нашого університету цінує Вас як людину, яка віддіє роботі та колегам тепло свого серця і душевну щедрість.
Прийміть від свого колективу, шановний Вікторе Григоровичу, побажання міцного козацького здоров’я, мужності, злагоди і впевненості у своїх силах.
Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!